Uostamiestyje finišavo jaunųjų motociklininkų žygis

Penktadienio pavakarę Klaipėdą pasiekė beveik savaitę kelyje praleidę jaunieji motociklininkai, surengę mototurizmo žygį „Nuo Škilietų iki Baltijos“. Jauniausiems šio žygio dalyviams - vos septyneri.

Praėjusį sekmadienį iš motokempingo „Škilietai“ Aukštadvaryje pajudėję jaunieji motoentuziastai važiavo ne tik patogiais keliais, bet ir miško keliukais, teko kirsti upeliukus, nakvoti gamtos apsuptyje. Penktadienį pagaliau buvo pasiektas kelionės tikslas – Klaipėda. 

Uostamiestyje visi žygio dalyviai įsiamžino prie paminklo automobilių ir motorračių klubui „M.S.C. Memelland“ ir keliautojui A. Poškai atminti. Ketvirtadienį kaip tik sukako ketveri metai, kai buvo atidengtas šis paminklas.
 

Jaunuosius motoentuziastus pasitiko ekspediciją A. Poškos keliais „Nuo Baltijos iki Bengalijos“ įgyvendinęs klaipėdietis Aurimas Mockus.

„Jų tikslas buvo pagerbti Antaną Pošką, prisiminti šį didį keliautoją. Jie norėjo, kad aš, kaip paminklo statymo iniciatorius, pasitikčiau“, - su šypsena „Vakarų ekspresui“ pasakojo A. Mockus.

Jis pabrėžė, kad vaikams tai buvo tikrai nelengvas žygis. Jauniausiam žygyje važiavusiam berniukui – septyneri, jauniausiai mergaitei – septyneri su puse.

„Labai džiaugiuosi, kad žygyje dalyvavo daugiau nei dvidešimt vaikų, ačiū organizatoriams. Smagu, kad Klaipėdoje yra kas traukia tokius žmones atvykti“, - džiaugėsi A. Mockus.

Po finišo prie paminklo keliautojui, jaunųjų motociklininkų kolona pajudėjo į Teatro aikštę, kur vyko asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ gimtadienio renginys. Kolonos priekyje A. Mockus vežė asociacijos vėliavą. Ne šiaip sau - renginio metu A. Mockui buvo perduotos asociacijos prezidento pareigos ir regalijos, tad motoentuziastams tai buvo dar viena priežastis švęsti apsilankymą uostamiestyje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder