V. Skaisgirė netrukus įsikels į naujus namus: interjero dizainerė pasidalijo būsto vizualizacijomis

Televizijos laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė jau daugiau nei pusmetį gyvena nekantriu laukimu, kada galės įsikelti į naujuosius namus, kuriuose vis dar intensyviai vyksta remonto darbai. Vaidos namus įrengianti interjero dizainerė Viktorija Matulevičienė pasidalijo buto vizualizacijomis, kuriose susipina modernizmas su klasika.

Archyvų nuotr.

Sostinės centre naujai įkurtame „Raitininkų sodų“ kvartale prodiuserė V. Skaisgirė įsigijo ne vieną, o net du butus. Vieną sau, kitą – kaip investiciją nuomai.

Daugiau nei pusmetį užtrukę remonto darbai po truputį eina į pabaigą: namuose jau vyksta Vaidos kuriamų laidų filmavimai, kabinami paveikslai ir net ruošiamos pirmosios vakarienės.

„Virtuvė ir valgomojo zona man yra viena svarbiausių erdvių namuose. Dar nebuvo iki galo įrengti vonios kambariai, o virtuvė iš baldų salono jau stovėjo mano naujuose namuose, kur kartu pradėjome ir mano kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ filmavimo darbus.

Man smagu, kai namuose būna šurmulio, kai čia susirenka būrys žmonių, todėl ir valgomojo erdvė, ir virtuvės sala, dengta įspūdingu akmens stalviršiu, numatyti išties dideli ir erdvūs.

Tai bus tos vietos, kurias nuklosiu pačios ruoštais patiekalais ir kviesiu artimiausius mėgautis ne tik maistu, bet ir bendravimu“, – atvirauja Vaida.

Viso buto įrengimo laikotarpiu nuo pirmų dienų Vaidą lydėjo interjero dizainerė V. Matulevičienė.

„Aš turėjau savą viziją, kokių noriu namų, tačiau kaip visa tai realizuoti – nė kiek nenutuokiau. Čia į pagalbą atkeliavo „Matu studio“, kuriems buvo patikėta viskas – nuo būsto erdvių suplanavimo iki visiško įrengimo“, – teigia Vaida.

Tam, kad įgyvendintų Vaidos svajonę, teko net pakoreguoti buto suplanavimą. Beveik 100 kv. m butą tik jį įsigijus sudarė 3 miegamieji kambariai, 2 vonios kambariai ir svetainė su virtuve, tačiau butas buvo perplanuotas – jame liko 2 miegamieji, o trečiasis atvertas tam, kad pagrindinė gyvenamoji zona būtų didelė ir erdvi. Interjero dizainerė pasakoja, jog toks sprendimas – gan dažnas, siekiant padidinti erdves arba net du butus sujungti į vieną.

„Kai atėjome į šį butą, pamatėme tris miegamuosius ir gan mažą svetainės bei virtuvės zoną.

Vaida norėjo, kad valgomasis bei svetainė būtų kaip galima erdvesni, o ir miegamųjų užteko dviejų, tad išgriovėme bei perstatėme sienas ir įgyvendinome šią mintį“, – pasakoja Viktorija.

Visame naujajame Vaidos bute vyrauja industrinis, modernus interjeras, pagyvintas klasikos elementais: sienos papuoštos moldingais, lubos padengtos mikrobetonu, interjerą puošia marmuro skulptūros bei metalo konstrukcijos.

Didelis dėmesys buvo skirtas būstui apšviesti, kuris buvo suplanuotas itin atidžiai, – bute gausu modernių LED apšvietimo sprendimų, įsimintini šviestuvai pakabinti virtuvės, valgomojo bei svetainės zonose.

Apšvietimo idėjos Vaidos namuose buvo įgyvendintos kartu su apšvietimo lyderiais Lietuvoje Lempa.lt.

„Prieš pradedant kūrybos procesus, Vaida dvejojo, kokių namų norėtų – industrinio ar klasikinio stiliaus. Iš pažiūros tai tikrai skirtingi stiliai, tačiau kodėl nepasirinkus drąsaus sprendimo ir jų nesujungus į vieną visumą?

Aš esu už išskirtines idėjas. Taip ir gimė mintis maišyti industrinį stilių su rafinuotos klasikos elementais: plytelės atkartoja skaldytą betoną, o marmuras – klasikos žanro variantas“, – teigia Viktorija.

Dar viena įgyvendinta svajonė Vaidos bute – tai talpi rūbinė ir didžiulė vonia miegamajame, iš kurios ji galės stebėti televizorių.

TV laidų prodiuserė pasakoja, jog namų SPA ritualai – jos dievinama veikla, kai po sunkių darbų galima atsipalaiduoti šiltoje vonioje, žvakių šviesoje, besiklausant ramios muzikos.

„Namuose norėjau turėti ir dušą, ir patogią vonią.

Kadangi bute suplanuoti du vonios kambariai, tad viename iš jų suplanavome dušą, kitame, asmeniniame mano vonios kambaryje, – erdvią, gražią vonią.

Tamsios ir masyvios vonios kambario plytelės sukuria ramybės jausmą, to norėjau visame miegamajame, todėl pasirinktos gesinančios spalvos, tamsios užuolaidos, kurios, vos tik įėjus, kelia norą ilsėtis.

Tačiau turėjau ir kitą norą, jog gulėdama vonioje galėčiau žiūrėti miegamajame esantį televizorių.

O televizija, kaip žinote, man yra ne tik malonumas po ilgos dienos, bet ir viena pagrindinių veiklų“, – pasakoja Vaida.

Įvairiausius būstus įrengianti interjero dizainerė V. Matulevičienė pasakoja, kad svarbiausia jos darbe yra pajusti klientą, jo asmenybę bei poreikius, tuomet kurti namus jam – vienas malonumas.

„Vieni mėgsta Provanso stilių, kiti – šiuolaikinį industrinį, dar kiti – įsigiję būstą ir patys nežino, kokių namų nori.

Svarbiausia, pajausti žmogų ir kartais net jam padėti suvokti, ko jam reikia.

Su Vaida dirbti nesudėtinga – ji pasitikėjo mano bei komandos sprendimais ir siūlymais.

Namai jau visai netrukus bus galutinai įrengti. Tikiuosi, kad gyventi juose Vaidai bus gera ir malonu“, – pasakoja V. Matulevičienė.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder