Vaidos Skaisgirės nauji namai virto filmavimo aikštele

Nuo rugsėjo 4-os dienos į televizijos eterį po vasaros atostogų sugrįžta ko gero ilgiausiai gyvuojanti žiūrovų mylima kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos".

Laidos prodiuserė Vaida Skaisgirė keturioliktajam laidos sezonui atvėrė ir savo naujai įsigytų namų duris, kuriuose įrengė filmavimo aikštelę.

Jau kitą šeštadienį TV3 televizijos žiūrovus vėl džiugins sugrįžtanti kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos".

14-tąjį sezoną ji pasitinka su nauju konceptu.

Naujajame laidos sezone žiūrovų laukia intriguojančios ir atviros istorijos, kurias laidos vedėjai Ilonai Juciūtei bei žiūrovams pasakos žinomi Lietuvos pramogų, verslo, kultūros, meno bei sporto pasaulio atstovai.

Atvirus ir įdomius pokalbius vainikuos kulinarinė staigmena, kurią grilio zonoje specialiai laidos svečiui ruoš „Kamado Bono" kepsninių meistras, kulinarijos guru Robertas Svetlauskas.

Šefas prižada su žiūrovais pasidalinti ne tik puikiais receptais, bet ir naudingais kulinariniais patarimais.

Dar viena naujiena yra ir vieta, kurioje įsikūrė pati „Virtuvės istorijų" studija – tai pačios laidos prodiuserės Vaidos Skaisgirės namai.

Moteris pasakoja jaučianti be galo didelę aistrą kulinarijai ir maisto gamybai bei pati tikrai norėjusi būti pirmoji, kuri naujų namų virtuvėje pagamins pirmuosius patiekalus, tačiau juokiasi, jog teko užleisti šią vietą darbiniams projektams.

„Tai, kad aš dievinu gaminti ir draugus bei artimuosius stebinti gastronominiais šedevrais – žino visi mano artimieji bei draugai. Ir tikrai kiekvieno kulinariją mylinčio žmogaus svajonė yra naujutėlaitėje virtuvėje, įsirengtoje pagal visus norus ir svajones, pagaminti pirmąjį patiekalą.

Visgi paradoksalu, kad kartais realybė susimaišo su svajonėmis, tad ir šį kartą naujų namų virtuvėje pirmiausia maistą ruošiau ne aš pati, o mano laidos šefai", - pasakoja Vaida.

Moteris atvirauja gan kruopščiai ir ilgai svarsčiusi dėl virtuvės dizaino, baldų, komplektacijos, tačiau atsakymus į visus klausimus ji greitai surado ilgamečių laidos partnerių, virtuvės baldų  gamintojų „Vokė-III" salone.

Profesionalios komandos patarimai leido pasiekti norimų rezultatų bei džiaugtis viršytais lūkesčiais.

„Visuomet svajojau apie erdvią, funkcionalią virtuvę, mėgstamiausią savo namų zoną, kurioje neskubėdama ir su pasimėgavimu gaminčiau bei leisčiau laiką kartu su šeima ir draugais.

Pagaliau tokią turiu!

Virtuvėje gimsta nuoširdžiausi pokalbiai, tad be galo smagu matyti, jog ir laidos herojai, jaukiai įsitaisę mano namuose įkurtoje laidos studijoje, atveria savo širdis ir su televizijos žiūrovais pasidalina savo pačių virtuvių istorijomis", - tikina Vaida.

Moteris pasakoja, kokia virtuvė atsirado jos namuose.

„Namų interjere susipina du stiliai – klasikinis ir modernus.

Virtuvės ir valgomojo zona yra sujungta su svetainės erdve, tad kartu su dizainere Viktorija Matulevičiene, įrenginėjančia mano namus, nusprendėme, jog virtuvė turi būti tamsi, šiuolaikiška ir stilinga, tačiau sykiu ir patogi bei funkcionali.

Būtent tokia jau ir stovi mano namuose".

Laidos prodiuserė atskleidžia ir žiūrovams nematomus filmavimo užkulisius – būtent dėl filmavimo darbų teko net paspartinti buto įrengimą.

Virtuvė jos namuose atsirado pati pirmoji ir nors kitos buto erdvės vis dar įrenginėjamos, remonto darbai nesutrukdė sėkmingai pradėti laidos filmavimo darbus.

„Žinoma, jog norisi pirmuosius svečius pasikviesti į pilnai įrengtus, naujus, švarius ir blizgančius namus, tačiau, manau, visi žino, jog su statybomis ir remontais taip jau būna, kad planuoji vienaip, o nutinka kitaip.

Filmavimo dieną vienintelė virtuvė ir atrodė idealiai, nors ir ji dar nėra galutinė – rugsėjo pabaigoje sulauksiu ir akmens stalviršio virtuvės salai.

Kaip bebūtų, visi kiti namų kampeliai – dar įrengimo stadijoje.

Labai tikiuosi, kad greitu metu pasibaigs visi būsto įrengimo darbai", - viliasi Vaida.

Atsinaujinusi kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos" sugrįžta į eterį 14-ajam sezonui.

Į atvirus pašnekesius laidos herojus kvies ir jų virtuvės paslaptis bandys išgauti laidos vedėja Ilona Juciūtė, o „Kamado Bono" kepsninių meistras Robertas Svetlauskas stebins unikaliais receptais ir kulinariniais sprendimais.

„Virtuvės istorijos" – nuo rugsėjo 4 d., šeštadieniais, 10 val. per TV3!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder