Velykinio „galvOK“ staigmenos: ką žinomos dainininkės iš tiesų žino apie šią šventę?

Kaip visuomet sukti ir šmaikštūs mylimiausio TV3 žaidimo „galvOK“ klausimai šįkart taps dar smagesni, mat didžioji jų dalis privers žiūrovus pasitikrinti savo žinias apie Velykas. Perprasti šią šventę ir jos tradicijas šiandien bandys dvi žinomos Lietuvos dainininkės – Ieva Narkutė bei „X faktoriuje“ išgarsėjusi Gabija Aleknavičiūtė. Kuri atlikėja apie šią šventę nusimano geriau?

Kaip visuomet, laidos viešnioms į netikėtus klausimus atsakyti padės Mantas Katleris ir Marijus Mikutavičius. Ieva stos į pastarojo komandą, o Gabija papildys M. Katlerio komandą.

Laida bus kaip niekad nuotaikinga – artėjančios šventės proga žiūrovai gali tikėtis pačių geriausių emocijų. Taip pat visi žaidimo gerbėjai išgirs dar nežinomų faktų apie laidos viešnias.

Štai „X faktoriuje“ išgarsėjusi Gabija dabar savo balsu žavi tūkstančius, tačiau prieš keletą metų ji prisipažins ir pati buvusi didžiausia kitų žinomų Lietuvos žmonių gerbėja.

Mergina ne tik buvo įsigijusi garsiąsias M. Katlerio kortas – laidoje ji atviraus, kad anksčiau jos mylimiausia grupė buvo „B’Avarija“.

Archyvų nuotr.

Vėliau paaiškės ir tai, kad mergina gabi ne tik scenoje – ne ką mažiau įspūdingai ji gali pasirodyti ir virtuvėje. Gabija pasakos mėgstanti šeimininkauti, o geriausiai jai sekasi gaminti azijietiškus makaronus bei čili sriubą.

Vis dėlto sulaukusi klausimo apie kulinariją, Gabija prapliūps juoktis – visgi ne visos virtuvės paslapys jau yra perprastos. „O dieve, mama tikrai žinotų….“ – sakys ji.

Viso šio sezono metu kartu su savo komanda puikius rezultatus demonstruojantis M. Mikutavičius nustebins ir vėl. Į vieną klausimą kapitonas pateiks atsakymą vos nuskambėjus galimiems variantams.

„Kada jūs turėjote laiko pasitarti su Ieva?“ – nesupras M. Katleris, kai iš M. Mikutavičiaus išgirs, kad tai – grupinis, ilgai apgalvotas bei kartu su Ieva išdiskutuotas jų komandos atsakymas.

Vis dėlto vėliau Ieva atsigriebs ir atsakymą į kitą klausimą rinksis lygiai taip pat – Marijui neliks nieko kito, kaip tik nusileisti kolegei.

„Paskutinį kartą pažiūrėkite vienas į kitą draugiškai...“ – prieš paskelbdamas teisingą atsakymą šmaikščią situaciją dar labiau paaštrins laidos vedėjas Andrius Žiurauskas.

O štai kitas šios komandos pasirinktas klausimas apie kupranugarius ir jų grožį netikėtai nudžiugins I. Narkutę.

Besijuokdama moteris iškart pripažins žinanti teisingą atsakymą, o galiausiai papasakos, kad tokius pokštus primenančius faktus dažniausiai žino iš... savo vyro.

Pasirodo, kad viename populiariame tinklalapyje prisiskaitęs įvairiausių juokelių ir netikėtų faktų, jis visuomet geriausius nupasakoja ir Ievai.

Archyvų nuotr.

Tiesa, puikias emocijas žaidime keis konkurencija – Marijaus ir Ievos komanda neslėps svajojanti apie pergalę. „Aš čia atėjau ne draugauti, o laimėti“, – užklupus azartui sakys I. Narkutė.

„Duokit jai sunkiausią vakaro klausimą – tokį, kad tikrai neatsakytų!“ – savo ruožtu žinomai atlikėjai mes iššūkį laidos vedėjas, tačiau kaip viskas baigsis?

Tiesa, A. Žiurausku šįkart nepasitikės ir kita komanda. Mantas ir Gabija laidoje nuspręs, kad vedėjas nuolatos bando juos suklaidinti, todėl jo siūlomų patarimų, kaip atsakyti į vieną ar kitą klausimą, jie nė neklausys.

Tai ypatingai prajuokins Marijų, kuris sakys, kad laidos vedėjas priešininkų komandai nė neegzistuoja.

Tiesa, savo ruožtu M. Mikutavičius nepraleis progos A. Žiurauskui pasigerinti ir pakalbins jį apie artėjančias šventes – laidos žiūrovai sužinos, kur ir kaip Marijus ir Andrius švęs Velykas.

Linksmi eksperimentai ir kaip niekad daug su Velykomis susietų klausimų – jau šiandien, laidoje „galvOK“, 19.30 val. per TV3!

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder