Venecija magiška bet kuriuo sezonu

„Venecijoje ne sezono metu atsiskleidžia autentiškesnė miesto pusė. Šitaip galima patirti tikrąją Venecijos kultūros esmę ir įvertinti nesenstantį grožį, kuris egzistuoja ne tik turizmo mėnesiais“, - sako šaltuoju metų laiku Venecijoje apsilankiusi lietuvaitė Elina.

Pasak jos, ne sezono metu Venecija atskleidžia kitokį žavesį.

"Vasarą nuo turistų juoko aidėję siauri kanalai dabar įgauna ramią atmosferą. Kadangi nėra šurmuliuojančių minių, galima intymiau tyrinėti šį kerintį miestą.

Gali neskubėdamas vingiuoti labirintinėmis gatvėmis, atrasti paslėptus brangakmenius ir autentiškas vietines užkandines. Vėsus vėjas neša ką tik iškeptų pyragaičių kvapą, kviečia neskubant mėgautis miesto kulinariniais malonumais", - romantiškai savo potyrius nurimusioje Venecijoje apibūdino keliautoja.

Jos žiniomis, viešbučiai dažnai taiko nuolaidas ar akcijas, kad pritrauktų lankytojų ramesniu laikotarpiu. Tai suteikia galimybę išsirinkti patogų būstą už pigesnę kainą. Be to, ir pasirinkimas kur kas gausesnis nei, pavyzdžiui, vasarą.

„Tačiau, kiek žinau, gondolų kainos yra fiksuotos visus metus“, - minėjo lietuvė.

Ne sezono metu yra galimybė neskubant paragauti Venecijos virtuvės patiekalų ir nuodugniai išnagrinėti vietines kavines ir užkandines. Vienas didesnių malonumų lankantis Venecijoje - gurkšnojant kavą vietinėse kavinukėse stebėti vietinių gyvenimą.

„Atradęs vietele, kur vietiniai leidžia laiką, gali stebėti įdomią jų kasdienybę, socialinius santykius. Gurkšnodami espresą kaimynystėje esančioje kavinėje, su malonumu pasinerdavome į autentišką ir gyvybingą socialinį Venecijos gyvenimo “vaibą„. Miestas tiesiog persmelktas žavingo vietinių pokalbių meno“, - prisimena Elina.

Pasak jos, ne sezono metu Venecijoje vietiniai gyventojai dažnai atrodo laimingesni ir labiau atsipalaidavę, nes miestas atsikvepia nuo šurmuliuojančios turistų minios. Tai sukuria malonesnę bendravimo atmosferą, leidžiančią lankytojams patirti Venecijos žmonių šilumą ir draugiškumą.

Be to, ištuštėjusi Venecija - tikras rojus gražių fotografijų medžiotojams.

„Nėra minios, švelnus apšvietimas - idealios sąlygos stulbinamiems miesto architektūros ir kraštovaizdžio kadrams sukurti“, - džiaugėsi lietuvė.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder