Verslininkės Rasos Marozienės veikla susidomėjo teisėsauga: prabilo apie įtartinas injekcijas ir neteisėtas paslaugas

Paaiškėjo, kad ne vienus metus žinomoms šalies moterims injekcijas atliekanti „Sculptos“ įkūrėja galimai dirba nelegaliai. Dabar ji privalės aiškintis teisėsaugai.

Dažnai girdime istorijų apie užkampiuose įvairias grožio procedūras atliekančias apsišaukėles meistres, kurios dirba nelegaliai ir pridaro nepataisomos žalos savo klienčių sveikatai.

Tačiau „Kauno dienos“ tyrimas atskleidė dar didesnę grožio industrijos piktžaizdę.

Garsiose klinikose dirbančios, žinomų nuomonės formuotojų dėka išpopuliarėjusios specialistės žmonių sveikata rizikuoja kurdamos savus įstatymus.

Būtent vieną tokių pavyko demaskuoti, kai į žurnalistų rankas visai atsitiktinai pateko komplikacijomis besiskundžiančios klientės pretenzija.

Paaiškėjo, kad ne tik Kaune, bet ir visoje šalyje žinomos klinikos „Sculpta“ įkūrėja Rasa Marozienė injekcijų atlikti apskirtai negali.

Kelerius metus niekieno nekliudoma R. Marozienė šioje grožio oazėje badė savo klientes, o apie joms paputlintas lūpas ir išlygintus veidus girdavosi socialiniuose tinkluose.

Peržvelgus Lietuvos medicinos normas, kuriomis privalo vadovautis bendrosios praktikos slaugytojas, įstatyme net aiškiai nurodoma, kokius konkrečiai medikamentus pacientui būtinosios pagalbos atveju gali skirti slaugytojas.

Tarp jų hialurono ir botulino priemonių nėra. Iš to galima daryti prielaidą, kad, sukūrusi prestižinės klinikos įvaizdį, R. Marozienė daugybę metų injekcijas atlieka nelegaliai,

"Man kiekviena moteris – žvaigždė savo šeimai, draugams, kolegoms ar bendruomenei. Nuo mažens svajojau dirbti darbą, kuris leistų padėti kitiems žmonėms pasijusti dar gražesniems, laimingesniems ir labiau pasitikintiems savimi, " - kažkada žiniasklaidai pasakojo Rasa Marozienė .

Parengta pagal delfi.lt
 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder