Victorios Beckham mados ir grožio imperija patyrė 66 mln. svarų sterlingų nuostolių

Victoria Beckham išgarsėjo būdama grupės "Spice Girls" narė, tačiau nuo to laiko jos karjera nutrūko ir ji pradėjo kurti mados ir kosmetikos imperiją.

Victorios Beckham mados ir kosmetikos imperija skolinga 66,3 mln. svarų sterlingų, nepaisant to, kad jos pardavimai "augo dviženkliu skaičiumi".

Naujausios "Victoria Beckham Holdings Ltd" ataskaitos rodo, kad 2021 m. ji patyrė 5 887 036 svarų sterlingų nuostolių, o 2020 m. - 8 581 944 svarų sterlingų.

Tačiau bendri nuostoliai sudarė 66,3 mln. svarų sterlingų, o direktoriams nebuvo išmokėti dividendai, nepaisant to, kad pardavimai vėl pradėjo augti ir padidėjo 13 proc. nuo 36 iki 41 mln. svarų sterlingų.

Prabangios mados verslas, plėtodamasis visame pasaulyje, sulaukė naujų klientų Europoje ir Artimuosiuose Rytuose. Šią savaitę pateiktose metinėse finansinėse ataskaitose teigiama, kad prekės ženklas taip pat plečiasi naujų produktų srityje, pradėdamas gaminti odos gaminius ir "VB Body" asortimentą.

Ir ji teigė, kad įmonė toliau "švenčia savo novatorišką bendradarbiavimą odos priežiūros srityje" su "Augustinus Bader".

Tačiau jai "prireikė 2 mln. svarų sterlingų grynųjų pinigų investicijos", o "pagrindiniai akcininkai suteikė grupei papildomas 0,6 mln. svarų sterlingų paskolas".

Finansiniuose dokumentuose buvo nurodyta, kad "Victoria Beckham Holdings Ltd" laimėjo 19 apdovanojimų už savo "prabangius, aukštos kokybės" produktus ir sukūrė "didelę lojalių klientų bendruomenę".

Viktorijos mados imperija atidarė sandėlį Jungtinėje Karalystėje ir 2021 m. išsiplėtė į Niujorko parduotuvę "Bergdorf Goodman".

Jos grožio verslas papildė Australijos ir Kanados parduotuvių vitrinas, augdamas "dviejose geriausius rezultatus demonstruojančiose rinkose".

Ataskaitoje teigiama, kad rezultatai "atspindi reikšmingą verslo posūkį, nes ji įgyvendina grupės pelningumo planą".

Praėjusiais metais kai kurie jos prekės ženklo modeliai buvo pristatyti Paryžiuje, įskaitant ir modelį, kurį demonstravo Bella Hadid.

2011 m. ji buvo pripažinta metų dizainerės prekės ženklu Jungtinėje Karalystėje ir pelnė daugybę garsenybių gerbėjų.

2017 m. Naujųjų metų apdovanojimuose Viktorijai už nuopelnus mados industrijai buvo suteiktas OBE apdovanojimas.

Pernai vyras Davidas sudarė 150 mln. svarų sterlingų vertės sutartį, kaip teigiama, dėl Kataro turizmo skatinimo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder