Vido Bareikio dešimtmečio turo pradžia: pirmieji išparduoti koncertai ir pagyros socialinėje erdvėje

Šiais metais savo muzikinį dešimtmetį švenčiantis, ir ta proga turą per Lietuvą rengiantis Vidas Bareikis, dvylikos koncertų ciklą pradėjo dvejais nepakartojamais vakarais Vilniaus „Mokytojų namuose“ bei Molėtų Etnokosmologijos muziejuje.

Koncertai mažose salėse ir ribotam skaičiui klausytojų paliko daugybę įspūdžių ne tik pačiam kūrėjui, bet ir klausytojams.

Bilietų į vos 100 žiūrovų talpinančius koncertus neliko dar gerokai prieš renginį.

Atlikėjas V. Bareikis po pirmųjų dviejų pasirodymų labai džiaugiasi savo sumanymu taip akustiškai ir intymiai grįžti į vietas, nuo kurių ir prasidėjo solinė karjera.

Nepaisant to, kad „Reivo akustiškai“ žiūrovai koncerte mato tik atlikėją bei jo instrumentą – pirmieji du vakarai truko beveik po dvi valandas. Nė kiek neprailgę renginiai nepaliko abejingų ir klausytojai savo gerais įspūdžiais dalijosi ne tik salėse, bet ir socialinėje erdvėje.

„Be galo ačiū už nuostabų vakarą, gerą nuotaiką, puikų humoro jausmą bei nepakartojamas emocijas. Iki šiol gyvenu vakarykšte nuotaika. Dukrai perdaviau raštelį su tavo linkėjimais bei parašu, apsiverkė iš džiaugsmo. Kitą kartą teks ateiti su dukra. Ačiū  dar kartelį“, – teigė viena iš klausytojų.

„Iš tiesų nesitikėjau to, ką išgirdau, pajutau ir pamačiau... Palietė... Ėjau į šį koncertą labiau iš pareigos – dėl sūnaus. Po žiauriai sunkios emociškai dienos. Bet Vido energetika, muzika, dainos bei bendravimas užbūrė, prajuokino, išlaisvino ir pagydė. Ačiū Tau!“, – socialiniuose tinkluose dalijosi dar viena klausytoja.

Po pirmųjų akustinio turo koncertų Vilniuje bei Molėtuose „žmogumi orkestru“ vadinamas atlikėjas buvo pradžiugintas gausybe tokių ir panašių atsiliepimų socialinėje erdvėje.

„Labai gera jausti tokį palaikymą iš publikos. Buvau labai pasiilgęs šio artimo – akustinių koncertų ryšio“, – džiaugiasi Vidas.

Jau šį savaitgalį Vido Bareikio „Reivas akustiškai“ atvyksta į Plungę, „Oginski hotel“ bei legendomis apipintą Palangos muzikos klubą „Vandenis“. Norintys patekti į eksliuzyvinius Vido Bareikio vakarus turėtų kuo greičiau rezervuoti savo staliukus arba pasirūpinti bilietais į būsimuosius turo koncertus kurių nusimato dar aštuoni.

Po Plungės ir Palangos energingasis atlikėjas aplankys Klaipėdą, Gargždus, Jurbarką, Kedainius, Birštoną, Alytų, Anykščius bei Druskininkus. Bilietus į šį unikalų turą platina Bilietai.lt.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder