Viengungių vyrų ypatumai pagal Zodiako ženklą

Kuo skiriasi vaikinai vieni nuo kitų pagal horoskopą ? Kaip jie elgiasi su merginomis?

Organizatorių nuotr.

AVINAS 

(03 21–04 20)

Šio ženklo vyras mėgsta iššūkius.

Jis yra impulsyvus, ryžtingas ir tiesus. Marso valdomas Avino ženklas laikomas bene vyriškiausiu Zodiake. Jis iš prigimties yra kovotojas, užkariautojas, pionierius. Jei kas patraukia jo dėmesį,

Avinas nori tai gauti kuo greičiau.

Viengungio džiaugsmai

Avinas yra nepriklausomas, savimi pasitikintis vienišius. Jam patinka viengungio gyvenimas, taip jis gali geriausiai išsišėlti, pajausti tikrą medžioklės skonį, pažindamas priešingą lytį ir ją užkariaudamas.

Jo širdis ima sparčiau plakti, kai akiratyje atsiduria dėmesio verta moteris. Jos pasipriešinimas tik didina Avino ženklo vyro susidomėjimą.

Jis atkakliai šalina kliūtis iš kelio, kad gautų tą, kurios geidžia.

Erotika ir seksas

Paprastai šio ženklo atstovas yra tipiškas vyras, kartais – agresyvokas.

Jeigu ko nori, turi gauti tuojau pat. Jis greitai seksualiai susijaudina, todėl šiam vyrui patinka intensyvus seksas be ilgų žaidimų.

Avino ženklo atstovui būdingas spontaniškumas. Kuo sunkiau pasiekiama moteris, tuo labiau ji jaudina. Šis vyras jai nemeluos, nesirangys, nesiraitys aplinkui, kabindamas makaronus ant ausų, bet eis tiesiai prie reikalo.

Avinas yra aistringas, spontaniškas sekso partneris, bet gali būti ir egoistiškas.

JAUTIS

 (04 21–05 21)

Šio ženklo vyras gyvenime laikosi vienos svarbiausios taisyklės –

neskubėti. Jis tik tada išsijudina, kai jį kas erzina, puola, stumdo. Bet, kai Jautis pajuda, tada jau eina į priekį su tokia jėga, kad geriau nepasipainiotum be reikalo jo kelyje.

Jis yra ypač ištvermingas, kantrus, sugeba sukurti saugumą sau ir aplinkiniams, jam svarbiems žmonėms.

Greičiausiai jau Zodiako legenda tapo Jaučio gebėjimas nardyti materialiame pasaulyje, rūpintis žemiškomis gėrybėmis ir pinigais.

Šis vyras yra taikus, bet ne pastumdėlis. Kantriai kentės, bet atakuos su tokia jėga, kad įkyruoliai, erzintojai ar šiaip piktavaliai antrąkart prie jo artintis nedrįs.

Viengungio džiaugsmai

Jaučio ženklo atstovas yra džentelmenas ir romantikas.

Jis paprastai neužtrunka viengungiaudamas. Gana anksti užsikepa sukurti kažką saugaus, tvirto, patikimo. Vis dėlto jam reikia laiko, kad apsispręstų vesti pasirinktą moterį.

Juk jis renkasi tą vienintelę, o jų sąjunga turi trukti amžinai. Dažniausiai pasirinktą moterį jis vilioja švelniai, kantriai, pagal laiko patikrintas merginimo tradicijas.

Jaučio širdies dama vedama į geriausius restoranus, jai ruošiama romantiška vakarienė ir būtinai jos rankose atsiduria skoninga gėlių puokštė.

Erotika ir seksas

Šio ženklo atstovas yra juslių žmogus.

Šis vyras mėgaujasi viskuo, kas sužadina jo instinktus, jusles. Paprastai jis gerai jaučiasi savame kūne. Su pasirinkta partnere prie tikslo

Tauras artėja iš lėto. Jam labai svarbus odos kontaktas – prisilietimai, glostymai rankomis, liežuviu, plunksna. Kaip ir kvapas.

Šis jam yra labai svarbus. Todėl Jaučio ženklo vyras rečiau susivilioja virtualiu ar telefoniniu seksu, bendravimu per atstumą, nes jam reikia užuosti, pajausti geidžiamos moters kūną.

DVYNIAI 

(05 22–06 21)

Jį gundo ir žavi žodžiai, pašnekesiai. Jo siela visada yra nerami, siekianti judėti, keistis.

Dvynio ženklo vyras visada sugeba susirasti veiklos, siekia išbandyti kuo įvairesnės, bet retai geba į kurią vieną įsigilinti. Jis ieško kaitos, permainų, taip pat yra smalsus ir vis nori sužinoti, atrasti ką nors naujo.

Dvynių Zodiakas mėgsta bendrauti, perteikti informaciją, bet dažnai lieka neutralus, mėgstami jo posakiai „viena vertus / kita vertus“ arba „iš vienos pusės/ iš kitos pusės“.

Dvyniai yra pagarsėję Zodiako neapsisprendėliai.

Viengungio džiaugsmai

„Jis tik šiaip mielai su manimi kalbasi ar flirtuoja?“ – toks klausimas dažnai kyla su Dvynio ženklo vyru bendraujančiai moteriai.

Šis paprastai būna draugiškas, žavus, kalbus, sąmojingas, atrodo įdomus, smalsus. Dvynio nuoširdus susidomėjimas labai paglosto moters savimeilę.

Tik tai trunka neilgai, kol dėmesys atitenka naujam susidomėjimo objektui. Šio ženklo vyrui nuolatos reikia permainų.

Erotika ir seksas

Dvynio Zodiakui patinka protingos moterys. Intelektas jam yra pats geriausias afrodiziakas. Šis vyras geba įvertinti virtualaus ar telefoninio sekso privalumus.

Šmaikštus pokalbis jam gali būti labai erotiškas, jį jaudinti. Lovoje Dvyniai mėgsta eksperimentuoti, jiems svarbu ieškoti naujų erogeninių zonų, pozų, naujų potyrių.

VĖŽYS 

(06 22–07 22)

Romantiškas svajotojas Vėžio ženklo vyras yra greičiausiai pats jautriausias vyras Zodiake.

Jam emocijos yra labai svarbios, bet jis daro viską, kad aplinkiniai nematytų jo išgyvenimų, patiriamų jausmų.

Kai Vėžys jaučiasi saugus ir gali pasitikėti mylima moterimi, geba atsiverti, tampa jautriu, nuoširdžiu, mylinčiu, ištikimu partneriu.

Viengungio džiaugsmai

Vėžys yra romantikas, nes tiki meile iš pirmo žvilgsnio. O tų pirmų žvilgsnių jo gyvenime gali būti nemažai. Labai dažnai Vėžys nedrįsta pirmas užkalbinti jam patikusios priešingos lyties atstovės.

Žinoma, kuo jis vyresnis, tuo daugiau pasitikėjimo savimi turi ir gali ryžtis tokiam žygdarbiui. Jeigu žvilgsniui susitikus užsimezga kontaktas,

Vėžys paprastai elgiasi intuityviai, klauso savo nuojautos, instinktų.

Kai pirmieji ledai pralaužti, pirmasis nejaukumas likęs kitame krante, tada šis vyras gali imtis iniciatyvos, rodyti dėmesį. Vėžys, jei gyvenimo nepagadintas, pajėgus giliems jausmams.

Erotika ir seksas

Iš pažiūros Vėžio ženklo vyras yra nedrąsus. Tikrai iš pradžių jis gali dėmesį patinkančiai moteriai rodyti netiesiogiai, aplinkiniais keliais.

Tam jam fantazijos nepritrūksta. Vėžys laikomas kūrybingu ženklu Zodiako dvyliktuke.

Kai įsidrąsina, parodo ir aistringąją savo asmenybės pusę. Jis yra švelnus, jautrus sekso partneris, rūpinasi ne tik savo, bet ir moters poreikiais.

Organizatorių nuotr.

LIŪTAS

 (07 23–08 21)

Šio Zodiako atstovas mėgsta padaryti stiprų įspūdį aplinkiniams, jis myli gyvenimą ir save. Jis save suvokia kaip nuosavos visatos centrą. Paprastai Liūtas intuityviai žino, kaip elgtis.

Gali būti dosnus, kilniaširdis arba stengtis toks pasirodyti viešumoje (čia jau klausimas, kiek jis yra nuoširdus). Jam nepatinka šilti dalykai, tėra arba karšta, arba šalta.

O tai, kas yra per vidurį, – bevertis dalykas. Jo gyvenimo scenarijus yra didingas, jam svarbu save tinkamai realizuoti. Vidiniai prieštaravimai, abejonės paprastai šiam vyrui nėra būdingos. Liūtas mėgsta riziką ir tikslų siekia ryžtingai.

Viengungio džiaugsmai

Šio ženklo vyras retai kada būna vienas. Jam patinka atsidurti savo aplinkos dėmesio centre ir apžavėti gražiausią, šauniausią tos aplinkos moterį.

Liūtas moka tai daryti, taip apsuka jai galvą, kad ši pamiršta, kad pasaulyje be jo yra daugiau vyrų.

Paprastai Liūtas didžiuojasi partnere ir mielai su ja eina į renginius, viešus ir privačius, noriai ją pristato artimiesiems, draugams ir pažįstamiems.

Liūtas paprastai moters prielankumą pelno ir dosniomis, prabangiomis dovanomis.

Erotika ir seksas

Liūtas mėgsta vadovauti. Meilės žaidimui – taip pat. Šiam atsiduoda visa širdimi, visais jausmais, visu kūnu.

Liūtui svarbu, kad pasirinktai moteriai jis būtų nepakartojamas, nepamirštamas.

Šis Zodiakas yra aistringas, bet temperamentinga partnerė gali ir jį nustebinti, pakelti iki neregėtų malonumo aukštumų. Liūtas yra ištvermingas, išradingas ir aistringas sekso partneris.

MERGELĖ 

(08 22–09 23)

Po šiuo ženklu gimę vyrai iš pirmo žvilgsnio atrodo nedrąsūs, kuklūs, pragmatiški, logiški. Todėl sunku patikėti, kad jie iš tiesų tokie yra, o ne vaidina, mėgina sudaryti gerą įspūdį.

Paprastai Mergelės ženklo atstovas yra preciziškas, nuoširdus, sąžiningas vyras, besivadovaujantis sveiku protu. Jis puikiai geba kontroliuoti jausmus.

Mergelės ženklo vyras yra realistas, bet širdyje gali būti romantikas.

Viengungio džiaugsmai

Užkariauti patinkančią moterį Mergelės ženklo atstovui nėra lengva. Visa, kas nauja ir nepažinta, kelia jam nerimą, nervina. Jie mielai perskaitytų flirto ir moters širdies užkariavimo instrukciją, jei tokią pavyktų rasti.

Vienos nakties nuotykiai paprastai šio ženklo vyrui yra per didelis iššūkis, t. y. per daug nervų jam kainuoja. Jam patinka moteris, su kuria gali pasikalbėti, nelabai jam norisi tuo užsiimti su svetima ir nepažįstama lovos kompanione vienai nakčiai.

Paprastai šio ženklo vyras yra labai paslaugus, pasirengęs padėti, o tai jam padeda susipažinti, palankiai nuteikti jam patinkančią moterį.

Erotika ir seksas

Prieš imdamasis veiksmų, Mergelės ženklo vyras pirmiausia turi įsitikinti, kad viskas yra tobulai suplanuota. Aplinka turi būti tvarkinga, švari, joje turi skleistis malonus aromatas.

Viso to reikia, kad šis vyras galėtų atsipalaiduoti ir nusiteikti erotiniams žaidimams.

Kai viskas tinkamai paruošta, tada Mergelės Zodiako atstovas gali atsiskleisti, parodyti, kaip techniškai ir tobulai jis eina prie reikalo.

Jis yra jautrus, aistringas partneris, bet mėgsta kontroliuoti jausmus, juos parodo nenoriai.

SVARSTYKLĖS

 (09 24–10 23)

Šio ženklo vyras su džiaugsmu siekia užsiimti bendra įdomia veikla. Svarstyklių atstovas rūpinasi savo išvaizda, paprastai turi išlavintą skonį ir savitą stilių. Po šiuo ženklu gimęs vyras domisi menu, apskritai kultūra.

Svarstyklių ženklo vyrui patinka, kai gyvenimas teka sklandžiai, jei iškyla problemų, jis mėgsta nuo jų pabėgti. Zodiake jis taip pat garsėja nuotaikų kaita.

Viengungio džiaugsmai

Jeigu sutikote mandagų, žavų, paslaugų vyrą, greičiausiai jis bus gimęs po Svarstyklių ženklu. Paprastai ne tik jo elgesys, bet ir tvarkinga, maloni išvaizda iškart pelno jam taškų ir moterys priima jį palankiai.

Svarstyklių ženklo atstovas yra daugelio moterų svajonė – jis tikras džentelmenas, su priešingos lyties atstove elgiasi kaip su dama. Jam svarbi estetika, grožis, romantika.

Erotika ir seksas

Nesitikėkite su Svarstyklių vyru gyvuliško sekso, kai nuo kūno plėšiami drabužiai, kai mylimasi, kur papuola. Šio ženklo atstovas ir seksu užsiima kultūringai.

Jis yra galantiškas suvedžiotojas ir vilioklis, net mylisi jis skoningai. Tai nereiškia, kad šis vyras nežino, kas yra aistra. Svarstyklių Zodiako atstovui patinka skoningi apatiniai, estetiškas viliotinis.

Tokia moteris gali jį sugundyti ir įkaitinti. Paprastai Oro stichijos atstovas yra jautrus sekso partneris, moka moterį palepinti ir suteikti jai malonumą.

SKORPIONAS 

(09 24–10 22)

Po grubiu, nepatiklumo, uždarumo kiautu slypi jautri, aistringa Skorpiono ženklo vyro širdis. Jam pačiam tokia visiškai nepatinka.

Jis mieliau turėtų tokią pat kietą kaip ir jo kiautas širdį.

Paprastai švelniąją šio ženklo atstovo pusę pažįsta tik patys artimiausi žmonės. Su juo gali būti sunku, tikrus jausmus šis vyras slepia.

Tačiau Skorpionas vertina kitų žmonių sąžiningumą, stiprybę, už tai juos gerbia.

Viengungio džiaugsmai

Moterys, kurios pradeda flirtuoti su Skorpionu ir mano, kad tai yra saugu, klysta.

Taip gali ir pirštus nudegti, ir širdį. Šiam vyrui reikia visko arba nieko. Nieko nežadantys žaidimai be įsipareigojimų jo nedomina.

Skorpionui flirtas yra ne žaidimas, o žvalgyba. Taip jis tikrina, kaip toli gali eiti ir kaip toli į voro tinklą gali įsivilioti kvailelę muselę. Šio ženklo atstovas garsėja užburiančiu, hipnotizuojančiu žvilgsniu.

Jis mėgsta seksą, yra aistringas partneris. Kad ir koks būtų sekso maniakas, dar nereiškia, kad jam rūpi tik kūno reikalai.

Erotika ir seksas

Seksas Skorpionui yra galios žaidimas. Tai labiausiai jį žavi. Paprastai lovoje jis mėgsta dominuoti, eksperimentuoti ir laužyti įvairiausius tabu.

Skorpionas yra smalsus, todėl mielai priima partnerės pasiūlymus išbandyti ką nors naujo.

Jo erotinė trauka moteriai gali sukelti priklausomybę. Sunku tokį partnerį palikti.

Organizatorių nuotr.

ŠAULYS

(11 23–12 22)

Jaudulys ir nuotykiai. Be šių dalykų Šaulio gyvenimas neįsivaizduojamas. Jis yra amžinasis ieškotojas, į gyvenimą žvelgiantis su šypsena.

Šauliui gyvenimas yra milžiniška žaidimų aikštelė, kurioje jis atranda vis naujų galimybių, iššūkių. Saugumas, atsakomybė? Paprastai savo noru šio ženklo vyras neįsipareigoja, jam būtina labai stipriai padėti. Juk jam tiek reikia nuveikti, pasiekti, jo galvoje – didžiuliai ateities planai.

Paprastai jis neklauso patarimų ir kritikos, taigi pagal patarlę gali jam nutikti ir taip: kas aukštai šoka, žemai puola.

Viengungio džiaugsmai

Šaulys mėgsta flirtuoti. Tai yra jo kraujyje. Šio Zodiako atstovui patinka bendrauti, tai jį jaudina, pakrauna, gerai nuteikia. Moterys mėgsta Šaulio humoro jausmą, filosofišką požiūrį į gyvenimą, dosnumą.

Nors šis vyras mėgsta flirtuoti, dar nereiškia, kad jį domina tik trumpalaikiai santykiai.

Erotika ir seksas

Karštakošis ir temperamentingas Šaulys mėgsta leistis į erotinius nuotykius, patirti, ko dar iki šiol nepatyrė.

Erotika, seksualumas jam svarbūs kaip kito žmogaus, jo pasaulio pažinimo būdas.

OŽIARAGIS 

(12 23–01 20)

Šio ženklo vyrui natūralu prisiimti atsakomybę, įsipareigoti. Jis yra rimtas, ramus, rūpestingas, patikimas. Tik Ožiaragio moteriai reikia žinoti, kad darbas jam visada bus pirmoje vietoje.

Paprastai, kad ir kaip šiuolaikiškai jis atrodytų, širdyje jam priimtinas tradicinis vyro ir moters vaidmenų pasiskirstymas šeimoje. Ožiaragis žino, ko nori, todėl dažnai išvengia klystkelių, tiesiog pamažu ir užtikrintai eina savo keliu.

Viengungio džiaugsmai

Ožiaragis nemoka savęs reklamuoti, pateikti taip, kad atrodytų patrauklus priešingai lyčiai. Jis gali atrodyti kiek susikaustęs ir nedrąsus.

Ožiaragio humoras dažnai yra sausas, kalba, kaip ir elgesys, santūri, bet būtent tai ir traukia moteris. Jei priešingos lyties atstovė žavisi jo pasiekimais, jį vertina, tai jam suteikia drąsos jos siekti. Ožiaragis per daug nesijaudina dėl to, kad moterys nelimpa prie jo kaip musės prie medaus.

Nuotykiai jam nerūpi. Ožiaragiui reikia moters visam gyvenimui.

Erotika ir seksas

Šio ženklo atstovas turi stiprią valią, gali susivaldyti ir gyventi asketiškai. Tai nereiškia, kad jis yra aseksualus. Priešingai, jo traukos laukas gana stiprus.

Kai suranda moterį, kuri jį domina, geba jai atskleisti, ką moka. Lovoje Ožiaragis yra labai ištvermingas, mylisi ilgai, moka partnerę patenkinti, suteikti jai malonumą.

VANDENIS

 (01 21–02 19)

Šio ženklo vyras mėgsta provokuoti, laužyti įprastas taisykles, nusistovėjusias normas. Taip jam gyvenimas vėl tampa įdomus, jis gali kvėpuoti visa krūtine.

Laisvė ir tolerancija Vandeniui tikriausiai yra patys svarbiausi dalykai gyvenime. Jis gali atrodyti šaltas, tolimas, kai kalba apibendrintai, kai jam rūpi idėja, o ne žmogus.

Viengungio džiaugsmai

Paprastai Vandenio ženklo vyrui visi žmonės yra draugai. Jis yra atviras, smalsus, sąmojingas, mėgstantis bendrauti. Jis tai daro laisvai, neįsipareigodamas, taip, kaip upė neįsipareigoja ją supantiems krantams.

O štai įtampa kyla tada, kai Vandenis rimtai įsižiūri, įsimyli moterį. Jis nenoriai atskleidžia tikruosius jausmus.

Todėl labai dažnai yra priešingai, nei atrodo: jei jūsų akivaizdoje Vandenis vaidina šaltą ir abejingą, gali būti, kad viduje jis liepsnoja iš meilės ir aistros jums.

Erotika ir seksas

Vandenio ženklo atstovą ne taip ir lengva sujaudinti. Seksas jį domina labiau teoriškai nei praktiškai.

Tai jis daro, bet dažniau – iš smalsumo. Lovoje Vandenis mėgsta eksperimentuoti.

ŽUVYS 

(02 20–03 20)

Šio ženklo vyras turi daug veidų ir vieną didelį talentą jais naudotis. Jis leidžia moteriai jame matyti tai, ką ji nori.

Tačiau pats Žuvų ženklo atstovas gali kiaurai žvelgti ir permatyti, kokia moteris yra iš tiesų. Bet paprastai jis nenuteisia jos už tai, ką pamato, greičiau jaučia jai užuojautą, gailestį ar norą padėti.

Žuvų ženklo vyras yra romantiškas, turi jautrią sielą, ypač jeigu jis yra menininkas ar kūrybinės profesijos atstovas.

Šiurkščią realybę jis išgyvena pasinerdamas į fantazijų pasaulį, meilę, meną ar mėgstamą veiklą.

Viengungio džiaugsmai

Žuvų Zodiako vyras paprastai neieško moterų, jos jį susiranda. Labai dažnai jis mėgsta vaidinti auką, šitaip įsivilioja priešingos lyties atstoves į savo tinklus.

Jeigu vis dėlto jam patinkanti moteris nesiima iniciatyvos, jis šiai siunčia gana subtilius susidomėjimo signalus.

Paprastai po Žuvų ženklu gimęs vyras turi kažką tokio, kam moterys negali atsispirti. Gal jas traukia romantiška, svajinga, užsisvajojusi jo natūra?

Su juo taip pat gera kalbėtis, jis geba išklausyti, yra jautrus, atidus klausytojas.

Erotika ir seksas

Žuvų ženklo vyrui su patinkančia moterimi norisi kartu patirti ką nors įdomaus. O jeigu, užsiimant kokia įdomia veikla, dar ir vadinamoji chemija suveikia, na, tada galima ir apie seksą pagalvoti.

Šį vyrą vilioja prabanga, spindesys, paslaptis, moters vaizduotė ir kūrybingumas. Žuvų ženklo vyras mėgsta sekso vaidmenų žaidimus, taip pat naujoves ir eksperimentus.

Jam svarbu ne tik kūniškai jausti partnerę, rūpi ir jausmai.

Organizatorių nuotr.

Sidebar placeholder