Viktorija ir Laurynas Suodaičiai su vaikais žiemoja Balio saloje: užburiantys vaizdai ir viešnagė pas Stonius

Nuomonės formuotoja, parduotuvės „Shop by Siegel“ įkūrėja Viktorija Siegel-Suodaitė (28 m.) su verslininku vyru Laurynu Suodaičiu (32 m.) nusprendė Lietuvos žiemą iškeisti į visuomet saulėtąją Balio salą. Kaip naujienų portalą lrytas.lt patikino Viktorija, šeima planuoja čia praleisti likusį žiemos laiką.

 

Viktorija ir Laurynas keliauja ne vieni. Kartu į kelionę, žinoma, pasiėmė dukrelę Nicolę ir rugsėjo pabaigoje gimusį sūnų Lauryną. Prie ramaus Balio gyvenimo visa šeima jau spėjo įprasti ir pamiršti 6 valandų laiko skirtumą.

Pati V.Siegel-Suodaitė džiaugėsi, kad su vaikais jai keliauti ir rodyti jiems šalis – vienas malonumas.

„Kažkam, kaip kad rašė viena persona, gal ir vargas čia atostogauti su vaikais, o man vienas malonumas, ypač po kalėdinio darbymečio, kai laiko vaikams dėl gausos darbų likdavo labai nedaug... 

Ir taip, mes turime kas mums padeda kelionėje su vaikais, ir nėra čia ko slėpti, bet aš už ilgas atostogas su vaikais!

Aš už tai, kad parodyti vaikams pasaulį, aš už tai, kad būti su jais kartu!

Kad jūs matytumėte kaip Nici visad laukia atostogų, kaip skaičiuoja dienas iki išskridimo! 

Aš nesakau, kartais reikia išvykti atostogų ir tik su savo vyru ar draugais, bet jei tai ilgesnes atostogos, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip galėčiau juos palikti šaltoje žiemoje Lietuvoje, o pati mėgautis ne vieną mėnesį saulėtais orais Balyje“, – pasidžiaugė Viktorija.

Pirmiausia, Suodaičių šeima apsistojo pas svetur, Nua Dua rajone, jau ilgą laiką gyvenančius bičiulius – verslininkus Rimandą ir Rasą Stonius.

„Manau, kad labai svarbu kelionėje laiką leisti su gera kompanija!

Todėl džiaugiuosi, kad pagaliau atskridome į Balį ir leidžiam laiką kartu! Buvimas kartu ne tik su šeima, bet dar ir su artimais ir brangiais draugais yra vienas iš pagrindinių dalykų geros bei prasmingos kelionės link!“ – šalia nuotraukos su Rasa rašė Viktorija.

Užburiančia Balio ramybe šeima džiaugsis ne vieną mėnesį.

Jų planuose aplankyti ir kitus Balio rajonus, arčiau susipažinti su kultūra.

„Šia kelione mėgaujuosi kiekvieną akimirką!

Man taip reikėjo šių nuostabių atostogų, kad net pati negaliu patikėti!

Supratau, kad tokios kelionės ir išvykos man yra be galo svarbu ir reikalinga, nes tik taip galiu pažinti pasaulį ir naujus žmones, kultūras, pamatyti nuostabias naujas vietas.

Atrodo, kad po kiekvienos kelionės esu kaip naujai gimusi – vėl kupina jėgų, norisi vėl užsidegti ir veikti, dirbti, daryti, kibti į darbus bei projektus!

Per tokias atostogas prisipildau naujų įspūdžių, emocijų, patirčių!!!Esu be galo laiminga!“ – mintimis su sekėjais dalijosi Viktorija ir sutiko užfiksuotomis akimirkomis pasidalinti su lrytas.lt skaitytojais.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder