Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis mini ypatingą progą: parodė įspūdingas dekoracijas, prabilo apie greitai bėgantį laiką

(1)

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio šeimoje – džiugi šventė. Jųdviejų sūnus mini pusės metukų sukaktį. Šia proga Viktorija pasirūpino jaukiomis dekoracijomis, kuriose akcentuojama mažojo Lauryno šventei skirta jūros tema.

 

Gražiausiomis akimirkomis, paviešintomis socialiniuose tinkluose, Viktorija sutiko pasidalinti ir su Delfi.

„Šiandien Laurynukas švenčia rimtą šventę! Pusės metukų gimtadienis“, – džiaugėsi abiejų savo atžalų nuotrauką paviešinusi moteris.

„Sūnau, su 6 mėnesių mini gimtadieniu norime pasveikinti Tave!“, – rašė V. Siegel.

Čia įsiamžino visa šeima – Viktorija, Laurynas, pusės metukų jųdviejų sūnus ir V. Siegel dukrelė Nicolė.

„Net nesitiki, atrodo, visai neseniai buvau nėščia, laukiausi Tavęs, sūnau..

O šiandien Tau jau 6 mėnesiai. Kaip greitai bėga laikas ir koks Tu tapai jau didelis!

O gimei visai mažas, vos 3 kilogramus sveriantis pupulis“, – jautriais prisiminimais dalijosi verslininkė.

Kiek vėliau Viktorija pasidalijo, kad šeima svarbų šventinį savaitgalį praleis Lietuvos pajūryje.

Pirmąja kūdikio nuotrauka Viktorija su sekėjais pasidalijo dar praėjusiais metais.

„Tiek buvau įsitikinusi, kad turėsime dukrą, kad lengva ranka sutikau su Lauryno pasiūlytomis lažybomis prieš sužinant lytį. Sąlyga buvo tokia: jeigu mergaite – vardą ir krikštynų vietą renku aš! O jeigu berniukas – sprendžia Laurynas.

Ir aišku, kai sužinojau, kad pralošiau lažybas, visais įmanomais būdais įtikinėjau Lauryną, kad sūnelį turime pavadinti vienokiu ar kitokiu vardu, o Laurynas neapsikentęs pasakė, kad jeigu dar lįsiu, išvis vaiką pavadins Laurynu!

Tada šitą išgirdo Nicolytė, Lauryno mamytė, auklė ir dar visas būrys draugų. Ligoninėje gimus vaikui taip ir nusprendėme, kad tegu taip ir lieka – Laurynas. Tad dabar šeimoje turėsime Lauryną ir Laurynuką!“, – socialiniuose tinkluose rašė V. Siegel.

Delfi primena, kad Viktorija ir Laurynas susituokė praėjusių metų vasarą, o praėjusių metų gegužės mėnesį šeima pranešė, kad laukiasi pirmagimio. Žinią garsi nuomonės formuotoja paviešino asmeniniuose socialiniuose tinkluose.

Čia V. Siegel pasidalino nuotrauka, kurioje buvo matyti suapvalėjęs jos pilvukas. Rugpjūčio mėnesį Nidoje atostogavusi žinoma moteris su šeima įsiamžino jaukioje fotosesijoje. Nuotraukoms pasirinko šio miesto romantiškas paplūdimio bei kopų vietas.

Vos tik pasidalijusi naujausiais kadrais nuomonės formuotoja sulaukė daugybės teigiamų komentarų, žmonės pastebėjo, kad fotografui pavyko įamžinti gražią V. Siegel kūdikio laukimo emociją.

„Sūnau, kaip aš tavęs laukiu!“, – šalia vienos iš nuotraukų rašė V. Siegel.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder