Vingio parką drebina legendinės grupės „Rammstein“ koncertas

Vingio parką drebino legendinės grupės „Rammstein“ koncertas

Gegužės 22 dienos vakarą legendinė industrinio metalo grupė „Rammstein“ Vilniaus Vingio parke pradėjo koncertinį turą.

Kaip buvo prognozuota, visi bilietai į grandiozinį koncertą ir pirotechnikos šou buvo išpirkti dar gruodžio mėnesį.

Tai pirmas kartas šalies istorijoje, kai į didžiausioje koncertinėje erdvėje po atviru dangumi vyksiantį pasirodymą išparduoti visi bilietai.

Lietuvos sostinė sulaukė tūkstančių grupės „Rammstein“ gerbėjų iš užsienio šalių.

Į koncertą susirinko itin gausaus turistų skaičiaus iš Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Suomijos bei kitų šalių.

Koncerto dienomis Vilniuje yra užimti visi viešbučiai.

Apie „Rammstein“

„Rammstein“ kviečia visus savo gerbėjus ir tuos, kurie gerbėjais dar taps ateityje, naujai patirti „gigantišką šou“ (muzikos žurnalas „Rolling Stone“), dėl kurio Europoje „šėlsta pilni stadionai“ („Nordkurier“), kuriuos sprogdina „begalė fejerverkų, pirotechnikos, sprogimų ir dūmų“ („Süddeutsche Zeitung“).

Šokiruojančiais koncertais su gausiomis dekoracijomis ir pirotechnikos efektais garsėjantys rokeriai surengė vieną įspūdingiausių šių metų šou Baltijos šalyse.

Savo koncertuose „Rammstein“ paprastai atlieka daugiau nei dvi dešimtis populiariausių hitų. Neabejojama, kad grupė atliks didžiausius savo hitus „Links 2-3-4“, „Sehnsucht“, „Zeit“, „Deutschland“, „Radio“, „Mein Teil“, „Du Hast“, „Sonne“, „Engel“ ir naujas dainas iš neseniai išleisto aštuntojo studijinio albumo „Zeit“.

1994 m. susikūrusi industrinio metalo grupė „Rammstein“ yra viena populiariausių pastarojo dešimtmečio sunkiojo roko žvaigždžių.

Daugiau nei 20 mln. įrašų pardavę rokeriai išpopuliarėjo ne tik tėvynėje Vokietijoje. Visame pasaulyje didžiulės sėkmės sulaukusi grupė per savo karjerą pelnė daugiau nei 30 svarbiausių muzikos įvertinimų: dukart pristatyta „Grammy“ apdovanojimams, laimėjusi „Echo“, „Kerrang!“, „MTV Europe“ ir daugelį kitų apdovanojimų.

Prie pasaulinės sėkmės daug prisidėjo legendomis apipinti „Rammstein“ koncertai, kurių metų netrūksta pirotechnikos efektų, šviesos technikos stebuklų ir sprogimų.

Dėl juodu humoru persmelktų pasirodymų, įspūdingų scenografijos ir pirotechnikos stebuklams prilygstančių efektų, grupės koncertai virsta dramatiškais spektakliais, kuriuose mielai lankosi ne tik sunkiosios muzikos gerbėjai.

Organizatorių nuotr.

FOTO: DELFI / Julius Kalinskas

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder