„Voyager of the Seas“

Vyras 23 metus gyveno kruiziniame laive ir apskaičiavo realias nuolatinio gyvenimo išlaidas

(3)

Būdamas 47 metų Mario Salcedo nusprendė, kad baigs karjerą ir gyvens „Royal Caribbean“ kruiziniame laive „Voyager of the Seas“. Laivo įgula dabar jį pažįsta kaip „Super Mario“.

Jis ne vienintelis, kuris nebenori gyventi sausumoje, tačiau kai kurie iš jų savo gyvenimą praleidžia kruiziniuose laivuose, nes vedė įgulos narius.

Mario sumoka už kajutę savo mėgstamiausiame kruiziniame laive ir tiesiog ten gyvena.

Jis paaiškino, kad negali sau leisti prabangių laivų, nes turi tam tikrą biudžetą, ir sakė, kad kajutės pasirinkimas buvo pagrindinis komponentas sprendžiant, kaip tai padaryti.

Mario paaiškino, kad vidutiniškai jo kasdienės pragyvenimo išlaidos kruiziniame laive prasidėdavo nuo maždaug 100 JAV dolerių, tačiau netrukus išlaidos išaugdavo.

Daugiausia laiko jis praleidžia keliaudamas po Karibų jūros regioną ir įspėjo, kad jei norite plaukti aplink pasaulį, teks mokėti daugiau.

Kruizinių laivų gyventojas taip pat pažymėjo, kad kaina iš tikrųjų svyruoja priklausomai nuo sezono, o dėl lojalumo programų kainos gali kisti.

Atsižvelgdamas į didesnes išlaidas, mokesčius ir arbatpinigius, jis teigė, kad iš tikrųjų išleido apie 185 JAV dolerių per dieną už pagrindinį paketą be kranto ekskursijų ar kitų papildomų paslaugų, kurias galima įsigyti laive.

Metų pabaigoje pigiausia kajutė be langų, kurią jis galėjo sau leisti, Mario kainavo 72 093 USD per metus.

Jis taip pat suskaičiavo skaičius pagal tą pačią schemą už kajutę su balkonu ir pasakė, kad ji kainuotų 101 258 dolerius.

Tuo tarpu, jei norėtumėte metams išsinuomoti „junior suite“ apartamentus, jis sakė, kad tai kainuotų 136 000 JAV dolerių, taigi kuo gražiau norite gyventi kruiziniame laive, tuo brangiau jums tai kainuos.

Tuomet jis palygino šią sumą su gyvenimo senelių namuose išlaidomis, sakydamas, kad metus gyventi pigiausioje kruizinio laivo vietoje būtų pigiau.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder