Vyras jus be galo myli, jei jo elgesys rodo šiuos 5 požymius

(3)

Meilės kalba ne visada yra tai, kas sakoma garsiai.

Liūdna tiesa ta, kad ne visada vyras, su kuriuo susitikinėjate ar net gyvenate, jus iš tikrųjų myli. Net jei jis patikina, kad myli. O norint sukurti tikrai laimingus santykius, meilė yra beveik pagrindinė sąlyga.

Leidinys "Hackspirit" pateikia 5 tipiškų tikros meilės požymių, kuriuos gali demonstruoti vyrai, sąrašą.

Jis nuoširdžiai sako jums komplimentus

Pagalvokite apie visus komplimentus, kuriuos kada nors gavote iš savo vyro. Kai vaikinas jus giliai įsimylėjęs, jis neapsiribos nuvalkiotais komplimentais, pavyzdžiui, "Šiandien gražiai atrodai". Meilės žodžiai bus kur kas labiau apgalvoti.

Jis gali kalbėti apie tai, kaip jam patinka, kaip elgiatės su jo močiute. Arba kaip atsidavusiai dirbate savo darbą. Arba kaip mielai atrodote ryte iškart pabudusi.

Jis tikrai atsipalaiduos su jumis

Žiūrėdamas televizorių jis jaučiasi patogiai šalia jūsų, nebijodamas rodyti emocijų dėl to, ką mato ekrane. Jis užmiega ant jūsų peties ar kelių, nesirūpindamas, koks pažeidžiamas jaučiasi.

Jis valandų valandas kalba su jumis apie "Žvaigždžių karus", nesigėdydamas ir nebijodamas, kad jums tai neįdomu.

Iš esmės, kai vaikinas yra tave giliai įsimylėjęs, šalia tavęs jis bus 100 % savimi ir nesijaus, kad jam reikia slėpti kokią nors savo dalį.

Jis verkia jūsų akivaizdoje

Apskritai tik nedaugelis vyrų yra linkę rodyti tokias emocijas be tikrai ypatingos progos. Taigi, jei jūsų vaikinas nesulaiko ašarų ne atvirai tragiškoje situacijoje, o, pavyzdžiui, kai jį tiesiog sujaudina jūsų elgesys, tai neabejotinai yra tikros meilės apraiška.

Žinoma, jei jūsų vaikinas šalia jūsų nelaiko ašarų, tai nebūtinai reiškia, kad jis jūsų nemyli. Vis dėlto daugeliui vyrų tokių emocijų rodymas bet kokiomis aplinkybėmis atrodo nepriimtinas.

Jis vertina mažus dalykus, kuriuos dėl jo darote

Nes kai esate giliai įsimylėję, atkreipiate dėmesį į viską, ką daro jūsų partneris. Nuolat apie jį galvojate ir mintyse perkratote smulkmenas, kurias jis dėl jūsų daro, net kai kartu esate jau daug metų.

Taigi jei jūsų vyras nuolat rūpinasi jūsų mažais įpročiais, dėkoja jums ir tiesiog vertina tai, ką darote ir kas esate kaip asmenybė, jis tikriausiai yra beprotiškai jus įsimylėjęs.

Jis neslepia savo praeities

Niekas nemėgsta kalbėti apie savo klaidas ar nesėkmes - buvusias ar esamas. Tačiau kai meilė tikra, vyras nemato prasmės slėpti nuo jūsų kai kurių nemalonių savo praeities epizodų. Net jei apie juos kalbėti nemalonu, jis jų nelaikys paslaptyje.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder