Vytautui Juozapaičiui rūpi tik mirę menininkai

„Seimūnas Vytautas Juozapaitis, kaip žinoma, yra ir operos solistas, todėl nenuostabu, kad jam rūpi didysis kompozitorius ir dailininkas Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Deja, pastarasis mirė prieš 110 metų. Lietuvoje netrūksta ir gyvų kultūros žmonių, dėl pandemijos netekusių pajamų, bet jie Juozapaičiui ne tokie svarbūs.",- ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Kaip išgyventi „koroną" - toks yra svarbiausias klausimas daugumai kultūros žmonių.

Žinoma, jei jie nespėjo laiku įsitaisyti į Seimą. Muzikantai verkia negalintys dirbti, teatrai pasiilgo žiūrovų, iki didelių koncertų dar toli kaip iki mėnulio.

Kadangi Juozapaitis spėjo laiku įsitaisyti į Seimą, jam rūpi visai kiti klausimai.

Parlamentaras išplatino pranešimą, kuriame klausia: „Kaip Lietuva sutiks Mikalojaus Konstantino Čiurlionio didįjį jubiliejų?" Tikrai pats aktualiausias klausimas, žinant, kad iki didžiojo jubiliejaus, 150-ųjų Čiurlionio gimimo metinių, liko dar ketveri metai.

Seimas turėtų tuoj pat susirūpinti ir pulti planuoti visokius renginius, minėjimus. Tuo metu gyvieji menininkai dar palauks, jie įpratę kantriai laukti.

Davė Dievas dantis, duos ir duonos. Juk ne Seimas tuos dantis davė, jis čia nekaltas. „Geras menininkas - miręs menininkas." Toks yra politiko šūkis.

Sidebar placeholder