Wizz Air pradėjo skraidinti iš Vilniaus į Romą

Naujasis maršrutas keliautojams iš Lietuvos suteikia galimybę patyrinėti Italijos sostinę. Bilietų skrydžiams, kurie yra Wizz Air strategijos siekti, kad klientai galėtų kuo daugiau keliauti už kuo mažesnę kainą, dalis, galima įsigyti oro linijų tinklalapyje wizzair.com ir mobiliąja programėle.

Skrydžius tarp Vilniaus ir Italijos bei Lacijaus regiono sostinės, dar vadinamos „amžinuoju miestu“, Wizz Air vykdo nuo šio antradienio, kovo 28 d. Roma, Vakarų civilizacijos ir krikščioniškosios kultūros lopšys, keliautojus vilioja įspūdinga miesto panorama, spalvomis, architektūra ir visame pasaulyje dievinama unikalia virtuve.

Didingi architektūriniai paminklai, šimtai bažnyčių ir įspūdingi Romos fontanai – tik dalis nepakartojamų turtų, kurie traukia žmones iš viso pasaulio.

Nenuostabu – Romoje yra didžiausia archeologinio ir architektūrinio paveldo koncentracija, t.y. čia sutelkta 16% pasaulio kultūros paveldo ir net 70% viso Italijos kultūros paveldo.

Roma įkvepia ne tik poetus, rašytojus, dailininkus ar skulptorius, bet ir keliautojus, kurie dažnai įtraukia Romą į norimų aplankyti vietų sąrašą, o nuvykę – skuba mesti monetą į Trevi fontaną, tikėdamiesi vėl sugrįžti.

Daugiau galimybių keliaujantiems

Valeria Bragarenco, Wizz Air korporatyvinės komunikacijos vadovė, tikisi, kad Lietuvos gyventojai džiaugiasi naujuoju maršrutu.

„Įspūdinga istorija ir neįtikėtina architektūra garsėjančiame mieste kiekvienas ras, ką veikti ir atrasti. Šis maršrutas patvirtina Wizz Air įsipareigojimą užtikrinti Lietuvai kuo geresnį susisiekimą su likusia Europa, kuo daugiau pasirinkimo galimybių ir prieinamas kelionių kainas.

Mes ir toliau diegsime naujoves ir tęsime pigių, tvarių skrydžių strategiją. Tikimės, kad netrukus pamatysime jus Wizz Air lėktuvuose“, komentuoja V. Bragarenco.

Tomas Zitikis, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas, sako, kad šis maršrutas ne tik suteiks progą keliautojams iš Lietuvos patyrinėti Romą, bet ir turistams iš Italijos atvykti į Lietuvą.

„Džiaugiamės oro bendrovės sprendimu atnaujinti skrydžius į Italijos sostinę, kuri yra tarp populiariausių turistinių krypčių. Neabejojame, kad šis sprendimas atvers papildomų galimybių tiek Lietuvos, tiek Italijos turistams“, sako jis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder