„Zelenskio antrininkas" iš "Kvartal 95" pasijuokė iš Putino susitikimo su kareivių motinomis parodijos (5)

Garsus studijos "Kvartal 95" aktorius Jurijus Velikijus, išgarsėjęs Vladimiro Zelenskio parodijomis, paskelbė naują juokingą vaizdo įrašą. Savo gerbėjus jis prajuokino parodija apie tariamą V. Putino susitikimą su žuvusių Rusijos karių motinomis.

„Zelenskio antrininkas" iš "Kvartal 95" pasijuokė iš Putino susitikimo su kareivių motinomis parodijos

Vaizdo įrašas buvo paskelbtas "Veliky" "YouTube" kanale. 

Kadangi internete buvo kalbama, kad Putino susitikimas buvo inscenizacija, o "žuvusių kariškių motinos" buvo ne motinos, o aktorės ir saugumietės, Jurijus negalėjo praleisti šios temos kaip galimos istorijos. 

Štai ką Veliky vaizdo įraše sakė Putinas:

"Manau, kad tai (mirtis Ukrainoje, - red. past.) yra daug geriau nei liūdnai pagarsėjusi mirtis nuo alkoholizmo ar tiesiog patekimas į avariją.

Mūsų šalyje, kaip suprantate, nėra daug galimybių. 

Be to, "Putinas" vaizdo įraše sakė, kad jis asmeniškai kviečia visus rusų okupantus į frontą, ir jie visi "kalba apie motinas": "Ir jie keikiasi, kol pakabinu ragelį." 

Atkreipkite dėmesį, kad prieš tai jis parodijavo Rusijos gynybos ministerijos bandymus pateisinti savo pralaimėjimus fronte. 

"Norėčiau pažymėti, kad 183-iąją mūsų trijų dienų "specialiosios operacijos" dieną pasiekėme precedento neturinčių laimėjimų.

Šie laimėjimai yra tokie beprecedentiai, kad jų dar nebuvo", - Rusijos gynybos ministerijos "brifinge" sakė Jurijus Velikijus. 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder