Žilvinas Grigaitis atšventė 53-ąjį gimtadienį: pateikė staigmenų šventės svečiams

Rugsėjo viduryje verslo konsultantas Žilvinas Grigaitis atšventė savo 53-ąjį gimtadienį. Šventė su rafinuotais užkandžiais ir šampanu vyko Vilniaus centre esančiame viešbutyje. Gimtadienio kaltininkas svečius pakvietė net tik smagiai praleisti laiką, bet ir pristatė naują kūrinį – iš ypatingos medienos pagamintą baldą.

„Taip, kaip jis šoka – jam 25-eri! Mums reikia iš jo pasimokyti”, – gyrė Ž. Grigaitį šventės viešnia Liudmila. Dar jaunesnis Žilvinas atrodė gimtadienio dalyvėms Rūtai ir Ramintai: „Aštuoniolika šiandien duočiau jam“.

Pats sukaktuvininkas sakė, jam atrodo, jog laikas sustojo ir jaučiasi lyg būtų 20-ies. Tik rinkdamasis drabužius, teigė kartais pagalvojantis, kad gal jau per drąsu vilktis džinsus ir aprašinėtą švarką, bet šias mintis nuveja prisiminęs, kad Londone ar Niujorke žmonės taip rengiasi ir nesuka sau galvos.

Stilingai pasipuošusių svečių būrys sveikino Žilviną Grigaitį, negailėjo gražių žodžių ir dovanojo dovanas, nors žinomas vyras jų neprašė. Dovanų kuponai, knygos, gėlės ir net kelionė į Dubrovniką – tokiomis dovanomis buvo pamalonintas sukaktuvininkas.

Tačiau didžiausią dovaną Žilvinas pasidovanojo sau pats. Energingas ir vietoje nenustygstantis sukaktuvininkas pasiryžo antrą kartą gyvenime skristi aplink pasaulį. Ž. Grigaitis teigė, kad šią kelionę buvo gana sudėtinga įgyvendinti, bet jis vadovaujasi mintimi: „Jeigu nejudėsi į priekį, reiškia nieko nepasieksi“.

50 svečių susirinko pagerbti savo artimo draugo ir giminaičio, o, kaip ir pridera stilingajam šventės kaltininkui, jis išsiskyrė ryškiu įvaizdžiu – raudonomis kelnėmis ir raudonais gėlių raštais margintais baltais marškiniais.

KK2 žurnalistų kalbinta šventės viešnia teigė norėjusi atrodyti kaip žvaigždė, tad skyrė ypatingą dėmesį savo aprangai. Ji atskleidė, kad bateliai pirkti už 450 eurų, o suknelė ir papuošalai kainavo dar apvalesnes sumas.

Šventės metu Žilvinas pristatė savo naujausią papuošalų kolekciją – apyrankes pagamintas iš vandenyno dugne randamos medienos ir atskleidė paslaptį, kad nuo šiol jis gamins ir baldus.

Svečiams parodė savo ir „Big foot“ bendradarbiavimo dėka gimusį mobilų barą. Tai unikalus, pirmą kartą Lietuvoje pagal specialią technologiją iš senos medienos pagamintas medžio gaminys.

„Mobilus baras, kuris yra pagamintas iš 2000 metų senumo medžio. Tai super liukso kategorijos elementas, kuris gali būti kiekvieno namuose, jį galima pervežti, jis gali keliauti su tavimi“ – apie naują gaminį pasakojo Ž. Grigaitis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder