Žilvinas Grigaitis triukšmingai atšventė savo gimtadienį: susirinkusių svečių laukė ne viena staigmena

Verslo konsultantas, prekių ženklo „Z Jewellery“ įkūrėjas Žilvinas Grigaitis drauge su savo artimais bičiuliais triukšmingai paminėjo 52-ąjį gimtadienį. Nors Ž. Grigaičio tikroji gimimo diena yra rugpjūčio 30 d., jau tapo tradicija, kad draugus jis šventei suburia tik rugsėjį.

 

„Rugpjūtį dažniausiai dar visi atostogauja. Ir pats retai tuo metu būnu Lietuvoje.

O rugsėjį Vilnius atsigauna, čia vėl verda gyvenimas, todėl ir švęsti dabar yra pats tinkamiausias metas.

Kita vertus, koks skirtumas kada visus suburti, pamatyti. Juk bet kokios šventės esmė – visiems pabūti drauge.

Reikia džiaugtis ir švęsti, tol kol esame sveiki ir galime tai daryti“, – keldamas taurę sakė Ž. Grigaitis.

Šventėje svečiai buvo vaišinami specialiais, šiam vakarui kurtais, kokteiliais, kurių receptus pats Ž. Grigaitis parsivežė iš atostogų Ibizoje, Mykonos saloje ir Ženevoje, rašoma spaudos pranešime.

Išradingas ir nuolat vietoje nenustygstantis Ž. Grigaitis gimtadienio proga draugams surengė staigmeną – pristatė ir naujausią karališkosios linijos segių kolekciją.

Naujausios jo kurtos segės išsiskiria tiek savo dydžiu, tiek forma, o jų puošybai naudoti tiek nauji, tiek antikvariniai „swarovski“ akmenys, gintaras, oniksas.

„Seku pasaulines mados tendencijas.

Šiandien tvarumas madoje yra svarbiausias dalykas. Daugelis net pačių prabangiausių mados prekių ženklų į tai atsižvelgia ir vienaip ar kitaip prisideda prie gamtos tausojimo ir vartojimo mažinimo.

Mano dalis segių pagamintos iš senų, antikvarinių akmenų.

Be to, segė tai – ilgalaikis autorinis kūrinys, kuris gali būti perduodamas iš kartos į kartą.

Aš ir pats turiu mamos ir močiutės segių, kurias be galo vertinu ir branginu“, – sakė Ž. Grigaitis.

Naujausias seges jis pristatė originaliai – stebindamas visus šventės draugus ir bičiulius.

„Visos mano segės lyg kokie margaspalviai drugeliai nutūpė ant interjero dizainerės, vitrinų dekoratorės Rasos Dambrauskaitės kurtų gėlių.

Vasara Palangoje buvo pristatyta mažoji versija gėlių instaliacijos, o dabar Vilniuje pristatome pilną dekoracijų versija su specialiais, prie mano segių priderintais spalvų deriniais.

Spalvos parinktos taip, kad išryškėtų segių akmenys ir jų formų išskirtinumas.

Mums su dizainere ilgai galvojome, kaip susieti seges su gėlėmis, buvo nelengva, tačiau, kai kažko labai nori ir sieki – anksčiau ar vėliau idėja pati ateina“, – sakė Ž. Grigaitis.

Įspūdingas gėlių instaliacijas menininkė pagamino iš unikalių medžiagų, vieną tokią instaliaciją jai trunka pagaminti maždaug keturias savaites.

Lietuviško dizaino namų kūrėja ir savininkė Inga Ramonienė žavisi nauja Ž. Grigaičio kolekcija ir galimybe šį prekės ženklą turėti savo parduotuvėse.

„Tai – išskirtiniai gaminiai, kviečiantys į kasdienybę pažiūrėti kitu kampu, tai ženklas, kviečiantis puoštis ir švęsti.

Nieko panašaus į Žilvino kuriamus papuošalus negalėčiau įvardinti – džiugu, kad Lietuvoje yra tokių drąsių kūrėjų“, – sakė ji.

I. Ramonienė atkreipia dėmesį, kad kolekcijos pristatymui specialiai sukurti butaforiniai žiedai primena aukštosios mados pristatymuose naudojamus elementus, tačiau pastebi, kad ir patys papuošalai nenusileidžia pasauliniams standartams. „Locals.lt“ Ž. Grigaičio kuriamus papuošalus pristato jau šešti metai.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.
 

Sidebar placeholder