Žinomi žmonės nusprendė nebetylėti: prisipažįsta apie raminamuosius vaistus ir depresiją (4)

Neseniai stilistė Agnė Jagelavičiūtė savo socialiniuose tinkluose prisipažino apie tai, kad išgyvenusi itin sudėtingą etapą jau keletą dienų guli psichiatrijos ligoninėje. Apie išgyventus sunkumus vis dažniau prabylantys žinomi žmonės liudija, jog žinomumas lemia ir spaudimą, kurį ne visada lengva pakelti.

Rašytojas Andrius Užkalnis yra viešai pasakojęs, kad serga depresija ir nuolatos lankosi pas psichoterapeutą.

Tuo tarpu aktorius Marius Repšys neslepia, kad turi bipolinį sutrikimą, o dainininkė Kristina Radžiukynaitė–Kayra „Delfi TV“ laidoje „Kasdienybės herojai“ yra prisipažinusi, kad kartas nuo karto patiria panikos atakas ir išgyvena siaubingą nerimą.

Laidoje „Kasdienybės herojai“ komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis papasakojo apie savo išgyventus sunkumus. Vyras teigia, kad nėra iš tų, kurie mėgsta viešai skųstis, tačiau atėjo laikas parodyti kitą žinomų žmonių gyvenimo pusę.

„Mano gyvenime buvo juodų dienų, kai norėjosi šokti pro langą. Nėra nei Lietuvoje, nei planetoje žinomo žmogaus, kuris nebūtų sirgęs depresija, neturėtų kažkokių vidinių demonų, kurio vaistinėlėje nebūtų raminamųjų ar migdomųjų vaistų. Aš irgi esu sirgęs, manau, depresija.

Buvo dienų, kai aš tiesiog gulėdavau ant sofos prisigėręs raminamųjų vaistų, nes ištikdavo panikos priepuoliai.

Daug kas turi psichologą ir tikrai ne kartą yra kreipęsis pagalbos tam, kad kažkaip tą vidinį balansą ir vidinę ramybę sutvarkytų“, – itin atvirame interviu šįvakar „Delfi TV“ laidoje pasakojo S. Vaitulionis

Ir nors žurnalistus žinomas vyras pasikvietė į savo namus pačioje sostinės širdyje, dabar jis savo idilę kuria miesto pakraštyje esančiame kotedže, kur mielai sodina medžius ir gėles.

Pašėlęs gyvenimo tempas ir pramogų pasaulio užkulisiai pandemijos metu liko praeityje. 39–erių komunikacijos specialistas pripažįsta, kad jo gyvenimo būdas gerokai pasikeitė. 

Ir nors dabar jis nebe toks kategoriškas, vis dėlto Saugirdas sutinka, kad savo nuomonę drąsiai sakantys žinomi žmonės sulaukia daug neigiamų komentarų ir kritikos, kurią atlaikyti iš tiesų yra be galo sunku.

S. Vaitulionis neslepia – žinomi žmonės patiria įvairiapusį spaudimą ir dėl išvaizdos. Tačiau jis ne iš tų, kurie viską nurašytų geriems genams.

Socialiniuose tinkluose savo sekėjams Saugirdas tiesiai šviesiai pasakoja apie jam atliktas plastines operacijas.

Tai ką daryt tiems,kuriems reikia dirbt uz kapeikas,augint vaikus,jais pasirūpint ..,kuriuos išnaudoja kapitalistiniai ponuliai ir ,kai zinai ,neturi jokiu teisiu, jokios pagalbos... O čia nuo pergėrimo ir susireikšminimo...Kaip šitaip gali iškoneveikt pagyvenusius žmones? Dabar vėl bus ant zurnalų viršelių ir vėl vems nesąmones..Šlykštu! Bent atsiprašytų viešai
dajana, 2021-06-23 21:37
jei Užkalniui depresija, tuomet pateisinama jo 'nusišnekėjimai" vis valgant ir komentuojant. Reikėtų išsigydyti, o tada kasdien mintis dėstyti viešai ir už tai imti atlygį.
789654123, 2021-06-23 10:52
10 dienu praleidi Nidoj, grizti namo ir pyst nervinis issekimas. Jus gal nebesekit pasaku "izymybes"...Pergere ir tiek. Va klinikos ir prireike, kad su lasinem atpumpuotu...
KS, 2021-06-22 22:51
Sidebar placeholder