Zodiako ženklai, kurie yra didžiausi knygų maniakai

Jie visada bus įbedę nosį į knygą.

6 Žuvys

Neptūnas, kuris siejamas su vaizduote, svajonėmis ir kūrybiškumu, yra jų valdančioji planeta, todėl logiška, kad Žuvys yra knygnešiai. Jos mėgsta pabėgti nuo realybės, o skaitymas joms padeda ir suteikia taip reikalingo laiko pabūti vienoms.

"Žuvys yra intuityvūs ir empatiški skaitytojai, kuriuos traukia knygos, kuriose nagrinėjamos žmogiškosios emocijos ir santykiai", - sako Rachel Clare, "Mystic Sense" astrologė. Duokite joms ką nors, kas turi magijos, fantazijos ar dvasingumo elementų, ir joms bus gera.

Vandens ženklo atstovai taip pat yra susiję su savo emocijomis, o jų intuicija yra neeilinė. Klarė sako, kad jie dažnai giliai susisieja su personažais, o skaitymas jiems gali būti būdas užmegzti ryšį su savo pačių emocijomis.

5 Vandenis

Vandeniai visada ieško naujų idėjų, su kuriomis galėtų dirbti. O kur jų rasti geriau nei knygoje? Jie mėgsta skaityti viską, kas padės jiems mokytis, o kartais jie renkasi futuristinių nuotaikų turinčias istorijas.

"Jie dažniau renkasi negrožinės literatūros knygas, susijusias su mokslu, technologijomis ar socialinėmis problemomis, nes jiems patinka įgyti žinių, kurios gali būti naudingos kasdieniame gyvenime", - sako Ryanas Marquardtas, astrologas ir "Ryan's Astrology" įkūrėjas.

Jie taip pat garsėja tuo, kad yra nepriklausomi mąstytojai. Šie žmonės yra fiksuoti oro ženklai, o tai suteikia jiems disciplinos gilintis į daugybę skirtingų dalykų.

Marquardt pamini, kad kai tik jie randa jiems patinkančią knygą, žaidimas baigtas .

4 Šaulys

Šauliams būdingas natūralus smalsumas ir didelis žinių poreikis. Jei jie negali patys leistis į nuotykius, rasti juos knygose yra kita geriausia išeitis, pasakoja Clare "Best Life".

Jie yra vienas iš išmintingiausių Zodiako ženklų ir jiems visapusiškai patinka mokytis apie naujas kultūras, idėjas, taip pat geriausius būdus, kaip kuo geriau išnaudoti savo gyvenimo patirtį.

"Kadangi Šaulius valdo Jupiteris, juos natūraliai traukia knygos, kurios įkvepia asmeniniam augimui ir savęs pažinimui", - sako Klara.

Juos gali sudominti tekstai, kurie nukelia į kelionę ir padeda pasiekti aukštesnę perspektyvą - juk jie gana dvasingi.

3 Skorpionas

Skorpionas yra fiksuotas vandens ženklas, o tai reiškia, kad jie yra neįtikėtinai susikaupę ir ryžtingi žmonės, pasižymintys dideliu emociniu intensyvumu.

"Jie gali ištisas valandas pasinerti į protinius ieškojimus, ypač kai kalbama apie knygas, kurioms reikia daug dėmesio ir kuriose nagrinėjamos sudėtingos temos", - sako Marquardt.

Jie taip pat garsėja meile mokymuisi ir gebėjimu greitai suprasti, kaip jaučiasi kiti.

"Atsižvelgdami į tai, Skorpionai ypač stipriai trokšta atskleisti paslėptas tiesas ir paslaptis, o tai galėtų paaiškinti jų meilę knygoms", - sako Clare.

Dėl savo tamsesnės pusės juos traukia knygos su posūkiais, kuriuos jie gali bandyti nuspėti istorijos eigoje.

"Juos taip pat žavi okultizmo temos, todėl dažnai galima rasti juos obsesiškai skaitančius knygas, kuriose gausu mitologijos, magijos ar bet kokios formos senovės išminties", - sako Marquardt.

2 Mergelės

Mergelės visada trokšta gauti daugiau informacijos, o tai reiškia, kad jos mėgsta knygas. Jos gali ką nors perskaityti vienu prisėdimu - ir neapsigaukite - jos vis tiek įsidėmės kiekvieną niuansą ir detalę.

"Jos tarsi kempinės sugeria viską, ką gali, iš perskaitytų knygų", - sako Klara.

Be žinių poreikio, juos valdo Merkurijus - bendravimo ir mokymosi planeta, todėl jie nuolat baigia skaityti knygą po knygos.

"Nenuostabu, kad Mergelės taip traukia prie knygų, nes skaitymas yra vienas geriausių būdų įsisavinti naujas žinias ir perteikti idėjas", - sako Klarė.

1 Jautis

Niekas taip nevertina knygos kaip Jautis. Kaip žmonės, vertinantys geriausius gyvenimo dalykus, įskaitant įvairias meno formas, jie ypač mėgsta žodžius ant puslapio.

Jie yra didžiausi Zodiako knygų maniakai, nes visuomet ieško, ką dar kartą perskaityti, ir, be jokios abejonės, turės savo ypatingą mažą biblioteką.

"Skaitymas Jaučiams yra savęs priežiūros forma, - sako Marquardt.

Tai fiksuotas žemės ženklas, todėl jie vertina tokius dalykus kaip stabilumas ir rutina. Kadangi jie materialistai, jiems reikia turėti fizinių knygų.

Elektroninės ir garso knygos šiems ženklams netinka. Jautis yra neįtikėtinai skaitantis ir mėgsta įvairiausių žanrų knygas.

"Jiems patinka negrožinės knygos tokiomis temomis kaip menas, sodininkystė, maistas ir muzika, o jei jie skaito grožinę literatūrą, jiems patinka viskas - nuo gyvenimiškų charakterių studijų iki įkvepiančių pasakojimų apie atkaklumą, istorinių dramų ir kt.", - sako Marquardt.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder