Zodiako ženklas, kuris yra labiausiai linkęs įsimylėti

Šie ženklai tiesiog "negali neįsimylėti".

6 Svarstyklės

Kadangi Svarstykles valdo Venera - meilės, santykių ir grožio planeta, galite nustebti, kad jos nėra aukščiau mūsų sąraše.

Tačiau "Futurio" horoskopų programėlės nuolatinė astrologė Alice Alta aiškina, kad šis ženklas gali taip teikti pirmenybę romantikai, kad tai trukdo jiems iš tiesų įsimylėti.

"Jie gali užmegzti santykius vien dėl santykių, vien todėl, kad labai vertina meilę", - sako ji.

"Jie gali lengvai užmegzti romaną, tačiau tai nereiškia, kad Svarstyklės yra įsimylėjusios."

Prieš apibrėždamos santykius, Svarstyklės turi įsitikinti, kad tai daro dėl teisingų priežasčių - ir ne vien todėl, kad joms patinka, kaip skamba būti partneriu.

5 Avinas

Šis ženklas įsimyli greitai ir stipriai, tačiau tai ne visada trunka ilgai.

"Kai Avinai įsimyli, jie nemato nieko ir nieko aplinkui, visiškai pasineria į šį jausmą - jie tiesiog 100 proc. įsitikinę savo pasirinkimu", - sako Alta.

"Tačiau kai jų energija sumažėja, jų mąstymas gali apsisukti 180 laipsnių kampu, todėl jie ima abejoti savo jausmais."

Kai taip atsitiks, Avinas gali mesti santykius ir išsiskirti su partneriu. Taigi, kaip jiems įsimylėti ir išlikti įsimylėjusiems?

"Avino ženklo atstovai visada turėtų nepamiršti, kad meilė yra ilga kelionė, kupina nesibaigiančių pakilimų ir nuosmukių, todėl nuopuolių laikotarpiu geriau užimti laukimo poziciją ir nedaryti jokių toli siekiančių išvadų", - sako Alta. Laikui bėgant jų jausmai greičiausiai atsigaus teigiama linkme.

4 Dvyniai

Šie bendravimo ekspertai lengvai randa partnerius, todėl jiems paprasta įsimylėti.

"Kadangi jų gyvenime gausu įdomių kontaktų ir pažinčių, situacijos, kai paprastas bendravimas perauga į rimtus santykius, jiems gana dažnos", - sako Alta.

"Taigi Dvyniai paprastai turi daugybę romantiškų galimybių, tačiau tipiško Merkurijaus jausmai gana nepastovūs."

Jie gali greitai keisti partnerius, pereiti iš vieno partnerio į kitą, o jausmams susilpnėjus, pereiti į kitą. Alta pažymi, kad po išsiskyrimo jie vargu ar kentės.

"Vietoj to jie išeis į didįjį pasaulį ieškoti naujų galimybių, - aiškina ji.

3 Jautis

Puikiai apsirengęs, stilingas, mėgstantis prabangą ir patogumus Jautis klesti romantikos srityje.

"Kadangi juos valdo santykių planeta Venera, jie yra labai romantiški ir stipriai prisirišę prie tų, kuriuos randa kaip meilės interesus, todėl lengvai įsimyli", - sako trenerė ir astrologė Linda Berry.

"Turėdami stiprų nostalgijos jausmą, jie pakartos praeities intarpus, kurie teikė pasitenkinimą jų partneriams, taip sukurdami gilų ilgesį meilės santykiuose."

Kitaip tariant, jų sąjungos nėra vienpusės - Jaučio partneris bus lygiai taip pat įsimylėjęs Jautį, kaip ir Jautis jį.

2 Vėžys

Kai įsivaizduojate Vėžius, tikriausiai įsivaizduojate juos susiglaudusius namuose, su partneriu šalia. Iš tiesų šis ženklas labai vertina savo santykius.

"Valdomi Mėnulio, kartu būdami vandens ženklas, jie yra natūralūs auklėtojai, kurie geriau nei bet kuris kitas Zodiako ženklas supranta žmogaus širdį, todėl yra vienas lengviausiai įsimylėjamų ženklų", - sako J. Berry.

"Šie asmenys gali būti nepaprastai supratingi, guodžiantys ir malonūs, taip pat jausti jausmus tiems, kuriuos myli, giliu emociniu lygmeniu." Jų santykiai tokie pat jaukūs, nuoširdūs ir puoselėjantys, kaip ir jie patys.

1 Žuvys

Žuvys negali neįsimylėti lengvai - romantika joms įrašyta žvaigždėse.

"Žuvys yra neįtikėtini meilužiai, nes jos nepaprastai trokšta tarnauti kitiems, - sako Berry.

"Šis bruožas kartu su tuo, kad jie yra emocingas vandens ženklas, kurį valdo Neptūno planeta - neegzistuojančios ribos - daro juos vienu lengviausiai įsimylėjančių Zodiako ženklų."

Santykiuose jie yra neįtikėtini klausytojai (šis ženklas yra praktiškai aiškiaregis, gebantis suprasti kitus) ir globėjai. Jie užmezga ryšį giliu emociniu lygmeniu, kurį vertina jų partneris.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder