Zodiako ženklų šviesioji ir tamsioji pusė

Įspėtas - vadinasi, ginkluotas. Žinodamas apie savo pranašumus ir trūkumus, žmogus gali sėkmingai išsisukti iš bet kokios keblios padėties.

Be individualių ypatumų, kiekvienas pasižymi savybėmis, būdingomis tam tikram Zodiako ženklui, tad šiandien pakalbėkime apie jas.

Avinas

Avinai pasižymi didžiuliu gyvybingumu - tai yra aistringi, ryžtingi ir ambicingi žmonės. Vos įėję į patalpą jie viską nušviečia savo ryškia energija

. Avinams yra būdinga pasitikėti savimi, drąsa ir stipri valia. Jie geba apginti savo interesus ir nesibaimina jokių sunkumų. Bet kita vertus, Avinų nuotaika dažnai keičiasi, jie lengvai suirzta ir gali net tapti agresyvūs. Šis ženklas mėgsta valdžią ir pyksta, jei

kas nors vyksta ne pagal jų planą.

Avinai nemoka išklausyti kitų žmonių jų nepertraukdami. Tačiau išmokęs valdyti savo charakterį Avinas gali patraukti ir nusivesti paskui save kitus žmones.

Jautis

Jaučiai sunkiai dirba, kad pasiektų stabilumo tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Jaučiai yra labai ištikimi savo išrinktiesiems ir apskritai visuose santykiuose.

Jie mėgsta rinktinius daiktus ir daug dirba, kad jais apsirūpintų patys ir aprūpintų savo mylimus žmones.

Po šiuo ženklu gimsta patrauklūs, patikimi, bet praktiški žmonės.

Tiesa, Jaučiai gali būti labai užsispyrę, neperkalbami ir nesukalbami. Santykiuose jie gali būti labai egoistiški, o kai kada - net egocentriški.

Dvyniai

Šis ženklas - tai charakterio dvilypumo simbolis. Kai kada susidaro įspūdis, kad Dvyniuose sugyvena dvi visiškai priešingos asmenybės. Viena iš jų - draugiška, mielai bendraujanti, atvira ir, regis, niekada nebūna blogos nuotaikos.

Dvynių tarsi niekada neužklumpa sunkumai, jie praplaukia pro šalį, jų nepastebėdami ir jų nekliudydami.

Šio ženklo atstovai paprastai turi daug draugų, jie yra paslankūs ir lengvai leidžiasi į bet kokius nuotykius.

Kita jų asmenybės pusė - nenurimstanti, lengvabūdiška, linkusi į impulsyvius sprendimus. Tamsioji Dvynių pusė gerai atsiskleidžia apėmus stresui ar nerimui:

Dvyniai dažnai blaškosi, negalėdami pasirinkti arba priimti apgalvoto sprendimo būtent dėl to vidinio skilimo.

Vėžys

Vėžiai pasižymi daugeliu teigiamų bruožų, nors neretai dėl žemos savivertės pamiršta savo pranašumus.

Gimusieji po šiuo ženklu - rūpestingi, užjaučiantys, ištikimi ir geri žmonės. Jie moka klausytis, yra pasirengę suteikti bet kokią pagalbą, net mažai pažįstamiems žmonėms, bet patys kitiems žmonėms atsiveria sunkiai.

Vėžiai gali tiesiog mesti visus savo reikalus ir visą dieną rūpintis kitais. Jie taip pat pasižymi dideliu kūrybiniu potencialu, o dar jie - geros širdies, jautrūs ir gražūs, bet dėl didelio gerumo kiti jais dažnai naudojasi.

Tačiau, kaip sakoma, tykus vanduo yra gilus, o Vėžių vanduo, ko gera, net gilesnis už kitų Zodiako ženklų.

Dėl itin didelio jautrumo Vėžiams gresia depresijos, nerimas ir psichikos sutrikimai. Neretai jiems atrodo, kad jų niekas nesupranta, ir dėl to jie užsisklendžia arba tampa mizantropais.

Tačiau Vėžiai išdidžiai savęs neaukština, priešingai, dažnai mąsto apie savo vaidmenį pasaulyje ir kai kada būna sau pernelyg kritiški.

Liūtas

Liūtas - gimęs būti lyderiu, siekia išsiskirti visose srityse, kuriose imasi veikti.

Kaip ir Avinai, Liūtai yra labai ambicingi, bendraujantys, žavūs ir pasitiki savimi.

Bet kartu Liūtai gali būti ir kuo tikriausi garbėtroškos egoistai, nuolatos stengtis padaryti įspūdį žiūrovams.

Jiems reikia išmokti bendradarbiauti su kitais ir nesidrovėti prašyti pagalbos.

Iš prigimties Liūtai yra labai draugiški, bet kai kada gali būti ir be galo lengvabūdiški.

Mergelė

Mergelė - dėmesingiausias ženklas iš visų - skrupulingas, pedantiškas ir priekabus menkiausioms smulkmenoms. Pro jų žvilgsnį neprasprūsta niekas.

Mergelės pasižymi bene logiškiausiu ir analitiškiausiu mąstymu iš visų Zodiako ženklų. Jeigu jums reikia išspręsti problemą arba išsikalbėti - kvieskitės Mergelę: jai kantrybės gali pavydėti net angelai.

Bet čia slypi ir Mergelių silpnybė: jos pernelyg skrupulingai analizuoja kiekvieną smulkmeną ir pernelyg rimtai žiūri į gyvenimą.

Mergelės negali „paleisti vairo", į kurį įsikibo geležiniais gniaužtais, visiškai nemoka atsipalaiduoti ir plaukti pasroviui. Jos visur ir visada turi planą, nes jaučia būtinybę tvirtai stovėti ant žemės.

Būtent tai Mergelėms trukdo parodyti lankstumą ir gyvumą, todėl jos kai kada atrodo šaltos ir abejingos.

Šio ženklo atstovams kai kada iš tiesų būna sunku reikšti emocijas, nes jos jas jau išreiškė mintyse ir nemato prasmės jų transliuoti į išorę.

Taip pat Mergelėms yra būdingas pernelyg didelis kritiškumas tiek sau, tiek ir aplinkiniams.

Svarstyklės

Dar vienas Oro ženklas, Svarstyklės, įkūnija gerumą, ramybę ir pagarbą kitiems.

Svarstyklės mėgsta padėti žmonėms - jos yra tikri filantropai.

Tarsi įkūnydamos ženklo simbolį, Svarstyklės siekia pusiausvyros tiek savo viduje, tiek aplinkiniame pasaulyje, vadovaudamosi savo subtilia prigimtimi.

Bet visur išlaikyti pusiausvyrą ne visada yra praktiška.

Svarstyklės stengiasi bet kokia kaina išvengti konfliktų.

Kai kuriose situacijose ši savybė išties yra aukso vertės, bet kai kada konfrontacija yra būtina ir Svarstyklėms reikia išmokti apsiginti.

Šio ženklo atstovai kai kada gali atrodyti neryžtingi ir abejingi, ir tai kitiems trukdo su jais suartėti.

Skorpionas

Žmonės, gimusieji po Skorpiono ženklu, išsiskiria aštriu protu, sumanumu ir sarkastišku humoru. Skorpionai yra labai emocingi, bet jausmus dažnai slepia, kad jais niekas nepasinaudotų.

Skorpionai yra nepriklausomi, išradingi, organizuoti.

Tai ištikimi, aistringi ir patikimi žmonės, jeigu esate jų pusėje.

Bet tamsioji Skorpiono pusė slepia kitokį vaizdą - tai linkęs manipuliuoti, kerštingas ir menantis pikta žmogus.

Skorpionai nepamiršta neištikimybės ir išdavysčių, todėl iš jų nesulauksite isterijos ar riksmų - jie ramiai apsisuks ir nueis, galbūt jau galvoje subrandinę keršto planą.

Su Skorpionais reikia būti budriems, kitaip viskas gali blogai baigtis.

Šaulys

Šauliai pasižymi savo stichijos, Ugnies, patrauklumu. Paprastai jie būna optimistai, guvūs, mėgsta bendrauti ir geba įkvėpti bet ką ir bet kam.

Bet Šauliams reikia dėmesį sutelkti į kokią nors vieną sritį - jie blaškosi nuo vienos veiklos prie kitos, nuo vieno darbo prie kito, jų neužbaigia ir dažnai neturi prieš akis aiškaus tikslo.

Jie greitai užsiplieskia, lengvai sudirgsta. Be aiškaus tikslo greitai nuvargsta ir jiems tampa nuobodu.

Be to, jie pritraukia įvairiausius žmones ir situacijas, todėl su jais niekada nenuspėsite, kas bus toliau.

Ožiaragis

Ožiaragis - darbščiausias iš visų Zodiako ženklų.

Tie darbštuoliai siekia turtų ir sėkmės, ir visai nekeista, kad savo pasiekia. Šio ženklo atstovai dažnai būna nepaprastai inteligentiški, labai motyvuoti žmonės, mėgstantys pafilosofuoti. Jie elgiasi vadovaudamiesi logika, praktiškumu ir organizuotumu.

Ožiaragiai - puikūs lyderiai, gebantys matyti galutinį rezultatą ir visada vykdantys savo pažadus. Darbas - jų gyvenimas.

Bet Ožiaragiai yra užsispyrę ir todėl pasirengę iš paskutiniųjų ginti savo požiūrį

Neretai išdidumas jiems neleidžia išklausyti kitų idėjų, o jeigu Ožiaragis neišmoksta gyvenime laikytis pusiausvyros, rizikuoja tapti darboholiku ir praleisti šansą rasti asmeninę laimę.

Beje, Ožiaragiai labai greitai užsiplieskia ir ilgai nenusiramina.

Vandenis

Vandenis - vienas įdomiausių Zodiako ženklų.

Šio ženklo atstovai mėgsta keliauti, susipažinti su kitomis kultūromis ir naujais žmonėmis ir apskritai mėgsta duoti darbo smegenims.

Jie gali valandų valandas šnekučiuotis įvairiausiomis temomis, nes jų akiratis - tiesiog neaprėpiamas.

Šie humanitarai mėgsta visa, kas nauja, ir pasižymi aštriu ir skvarbiu protu. Vandeniai tampa charizmatiškais lyderiais.

Tačiau ne viskas yra taip saldu.

Tamsiojoje Vandenių pusėje slypi jų emocinis šaltumas, egocentriškumas ir įnoringumas. Jie bando į viską žvelgti praktiškai, bet santykiuose būtina įsitraukti emociškai, o Vandeniams tai yra gana sunku.

Žuvys

Kaip ir Vėžiai, Žuvys yra labai jautrios, emocionalios ir rūpestingos.

Jos mėgsta saviraišką ir kūrybą.

Dėl Žuvų gebėjimo įsijausti į kitą jos tampa puikiais draugais ir partneriais. Savo antrosioms pusėms būna ištikimos ir dėl jų pasirengusios viskam.

Bet Žuvims yra sunku susitaikyti su rūsčia tikrove, todėl jos visada bando nuo jos pabėgti. Jos dažnai būna vienišos, nes joms yra būtina dažnai ir ilgai pabūti vienoms.

o

respublika.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder