Lankytojų netrūko, bet rekordų nesumušė

Savaitgalį klaipėdiečiai ir pajūrio svečiai ne tik nugulė uostamiesčio paplūdimius, bet ir rado laiko apsilankyti muziejuose. Sekmadienį į juos užsukti tradiciškai kviesta nemokamai.

Nuolatines muziejų ekspozicijas nemokamai paskutinį mėnesio sekmadienį visoje šalyje lankyti galima nuo 2019 metų sausio 1 d.

Kaip ir buvo galima tikėtis, liūto dalis lankytojų ilgąjį Joninių savaitgalį atiteko populiariausiam šalyje Lietuvos jūrų muziejui.

Sekmadienį į jį užsuko 4284 žmonės. Dar 2516 asmenų nepagailėjo pinigų už delfinų ir jūrų liūtų pasirodymus.

Pasak muziejaus atstovės Ninos Puteikienės, nepaisant labai puikaus oro ir nemokamo lankymo, lankomumo rekordai sumušti nebuvo.

„Daugiausiai nemokamai per vieną sekmadienį mus yra aplankę apie 6000 žmonių. Mokamai per dieną esame sulaukę iki 8000 lankytojų. Paprastai daugiausiai žmonių pas mus atvyksta liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Tad dar laukiame“, - „Vakarų ekspresui“ sakė N. Puteikienė.

Pačiame Klaipėdos centre įsikūręs Laikrodžių muziejus sekmadienį lankytojus skaičiavo šimtais.

„Mūsų ekspozicijas apžiūrėjo 308 žmonės. Tikrai ne rekordas. Būna per dieną ir keliais šimtais daugiau. Sekmadienį daug kas vyko prie jūros. Ir pas mus lankytojai eiti pradėjo antroje dienos pusėje“, - patikino Laikrodžių muziejaus vedėjas Romualdas Martinkus.

Prano Domšaičio galerijoje sekmadienį apsilankė apie 60 žmonių.

„Kaip tokiam savaitgaliui, visai neblogai“, - konstatavo galerijos vedėja Skaistė Marčienė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder