Vytautas Grubliauskas

LSDP oficialiai patvirtino Vytautą Grubliauską savo kandidatu į merus: nesutinka su jam tekusia kritika

(6)

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Klaipėdos miesto skyriaus taryba oficialiai patvirtino Vytautą Grubliauską savo kandidatu į merus.

„Partijos Klaipėdos skyriaus taryba mane patvirtino kandidatu į merus. Vakar buvo visi sprendimai formalizuoti, kurie anksčiau aptarti partijos Prezidiume“, – Eltai patvirtino ilgą laiką liberalų flange veikęs Klaipėdos meras.

Tolesni sprendimai dėl socialdemokratų kandidatų į miesto tarybą sąrašo, teigė politikas, paaiškės ateityje.

„Sąrašo dėliojimas yra labai dinamiškas procesas. Mano atėjimas į partiją, kitų žmonių prisijungimas vienaip ar kitaip veiks sąrašo apimtis bei turinį. Tai labai dinamiškas procesas. Tad kalbant apie galutinį sąrašą – skaičių, pavardes – tikrai nesiimčiau vardinti. Bet procesas vyksta“, – sakė V. Grubliauskas.

Praėjusią savaitę uostamiesčio meras susilaukė daug dėmesio bei kritikos, kai pranešė įstojęs į Vilijos Blinkevičiūtės vadovaujamą Lietuvos socialdemokratų partiją. Jo sprendimu stebėtasi ir dėl to, kad V. Grubliauskas jau buvo pareiškęs, jog nebesieks dar vienos mero kadencijos.

Pavyzdžiui, buvusi V. Grubliausko bendrapartietė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen stebėjosi ir tvirtino, kad, jos nuomone,  liberalu save laikančiam V. Grubliauskui turėtų būti nejauku aiškinti savo stojimą į socialdemokratų gretas.

„Manau, kad kaip Kauno merui yra nejauku daryti verslą Rusijoje, taip, atrodo, ir Klaipėdos merui yra nejauku eiti į rinkimus su socialdemokratais. Todėl ir kalba apie savo liberalią širdį“, – trečiadienį LRT radijui sakė ji.

Tačiau V. Grubliauskas su tokiomis Seimo pirmininkės įžvalgomis nesutiko. Tai, kad liberalas tapo socialdemokratu, mero nuomone, nėra problema. Šiuo atveju, akcentavo V. Grubliauskas, svarbiausia, kad jis liko klaipėdiečiu.

„Net šypseną sukelia klausimas šis. Kaip tik jaučiuosi jaukiai. Net keista, kad kažkam atrodo, jog galėčiau jaustis nejaukiai“, – sakė meras.

„Vienas dalykas – tai nėra kažkoks perėjimas. Aš atėjau kaip keturis metus nesantis šios politinės organizacijos (Liberalų sąjūdžio – ELTA) narys. Tad aš neperėjau, o atėjau į LSDP Klaipėdos skyrių. Tai nėra perėjimas, o atėjimas“, – aiškino V. Grubliauskas.

„Kaip džiazą mylėjau, taip džiazą ir mylėsiu. Nepradėsiu groti nei polkų, nei raudų. Mano žmoniški pasirinkimai ir vertybės lieka. Aš esu pirmiausiai klaipėdietis ir visada juo būsiu“, – apibendrino šiuo metu socialdemokratams priklausantis meras.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder