Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
rama, esi eilinis kacapiškas trolis ir tavo smirdanti nuomonė niekam neįdomi. Stovėtojas atsirado :D Idi i v svoju KARIOMINE (!!!!) i stoi za svoego putiu.
vata raus, 2021-09-17 15:57
Anksciau buvo kariomine.buvo tikra. O dabar gaidys. 85 procentai piemenis,ir nutikus kokiai rimtai gresmej,tikrai neapsaugotu pileciu,nesugebetu apsaugoti net savo seimos,nei apsisaugotu patys..Begtu pas mamu uz papuku sleptis. Kariomine neturi buti privaloma. Kariominej turi dirbti profesionalai, atidave tai profesijai ne 9 menesius o ilgus metus nuo jaunystes. O dabar prirenka malaletku kurios vejas gali nupusti ir karo nebereikes. Jai karys bailys,ir jis nemoka valdyti savo emociju,tai ne karys, per ji nukentes visas burys.Kur cia matyta kad as privalau kazkam kazka atiduoti,kokia pareiga? O ka valstybe padare del musu, kad uz ja stoveciau? Ar jie nepagalvoja, kad,dabar, tas ginklas,kuri jie man duoda,gali apsisukti pries jos pacius?
Rama, 2021-09-17 15:01
Tu psichinis?
>OPS, 2021-09-17 14:25
Oi,na ir roža,kaip žopa atrodo.))))))
OPS, 2021-09-17 14:17

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.