Melnragės biblioteka persikėlė į laikinas patalpas

Kol bus rekonstruojamas Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės skyrius (Molo g. 60), pasiskolinti knygų, pasinaudoti interneto prieiga, atsispausdinti ar nusikopijuoti reiklingą dokumentą bus galima visai šalia, Audros g. 17, įsikūrusioje laikinoje Melnragės bibliotekoje.

Prieš pat šv. Kalėdas persikraustyti bibliotekininkams padėjo Melnragės bendruomenė ir Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų jaunuoliai.

"Melnragės bibliotekoje turėjome 16 tūkst. knygų. O skyriuje dirba tik pora bibliotekininkių. Persikraustymas mums buvo didelis iššūkis. Labai dėkojame bibliotekos tarybos pirmininkui ir nuolatiniam rėmėjui Rimantui Cibauskui, kuris suteikė laikinai panaudai patalpas bibliotekai ir erdvę knygoms saugoti. Didelę dalį knygų sandėliavome, o 6 tūkstančius leidinių teko pernešti.

Dėkojame I Melnragės bendruomenės pirmininkei Marijai Kalendei, kuri padėjo suorganizuoti talką, ir Lietuvos kariuomenės Karinėms jūrų pajėgoms, kurios ištiesė pagalbos ranką. Jauni, stiprūs jaunuoliai gruodžio 21 d. knygas pernešė su vėjeliu„, - pasakojo “Vakarų ekspresui" bibliotekos direktorė Bronislava Lauciuvienė.
 

PAGALBA. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų jaunuoliai padėjo perkraustyti knygas iš rekonstruojamos Melnragės bibliotekos į greta esančias laikinas patalpas.

Pašnekovė labai džiaugėsi, kad laikinoji biblioteka įsikūrė visai šalia rekonstruojamosios. Tiesa, dabar jos patalpos labai kuklios, vos 45 kv. metrų, tačiau jose įrengtos ne tik knygų lentynos, bet ir pastatytas vienas kompiuteris su interneto prieiga, kopijavimo aparatas, spausdintuvas. „Pagrindinės bibliotekos paslaugos išliks prieinamos Melnragės gyventojams ir svečiams. Laikinoji biblioteka Melnragėje veiks nuo sausio 10 dienos“, - sakė B. Lauciuvienė.

Molo g. 60 įsikūrusios bibliotekos pastatą planuojama rekonstruoti per vienerius metus. Šį darbą atliks įmonė „Statmax“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder