„Mes - NeKitokie”: Aklųjų kasdienybė, kurioje „viskas gerai“

Mes - NeKitokie” – visiškai naujas projektas, kuriuo siekiama padrąsinti kalbėti apie visuomenėje vyraujančias socialines problemas, kovoti už savo teises ir sudaryti lygias galimybes.

Prieš dvi savaites žiūrovų ekranus pasiekė antroji projekto laida „Gyvenimas vaikų globos namuose ir už jų ribų“. Laida atskleidė ką reiškia augti vaikų globos namuose ir su kokiomis problemomis globotiniai susiduria net iš jų išėjus. Laidą galite pamatyti „Kitokie pasikalbėjimai“ YouTube kanale - https://www.youtube.com/watch?v=b15Q6NUDEUI

Visai netrukus pasirodys trečioji projekto laida - Aklųjų kasdienybė, kurioje „viskas gerai“.

Laidos pašnekovai Vaida ir Jonas pasidalins savo atsiminimais ir patirtimi, kuri atsakys į klausimus: kodėl Vaida bandydavo dirbtinai pakelti savo temperatūrą, valgant pieštukus? Kokios yra galimybės aklajam susirasti darbą? Prie ko gali priprasti ir su kuo nenori taikstytis aklųjų bendruomenė? Ar negalia trukdo ar padeda gyventi? Visa tai pamatysite laidoje.

„Šie du pašnekovai – pozityvo bomba. Filmavimo metu, visa kūrybinė komanda tiesiog negalėjo sulaikyti juoko ašarų... Teko ilgai diskutuoti, kol galiausiai iškėlėme probleminius klausimus į paviršių“ – pasakoja projekto vadovė Fausta Tavoraitė.

Laidą galėsite stebėti spalio 25 d., 20:00 val. YouTube kanale „Kitokie Pasiklabėjimai“ bei spalio 26 d., 10:00 val. Naujienų portale Vakarų Ekspresas.

neki

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder