„Mes - NeKitokie”: Autizmo spektras. Genijai tarp mūsų

Mes - NeKitokie” – visiškai naujas projektas, kuriuo siekiama padrąsinti kalbėti apie visuomenėje vyraujančias socialines problemas, kovoti už savo teises ir sudaryti lygias galimybes.

Prieš dvi savaites žiūrovų ekranus pasiekė trečioji projekto laida - Aklųjų kasdienybė, kurioje „viskas gerai“. Laidos pašnekovai Vaida ir Jonas pasidalino savo atsiminimais ir patirtimi, kuri atskleidė tiesą – ar tikrai aklųjų kasdienybėje „viskas gerai“?

O gal miesto savivaldybė turėtų atkreipti dėmėsį į aklųjų išsakytas pastabas? Laidą galite pamatyti „Kitokie pasikalbėjimai“ YouTube kanale - https://www.youtube.com/watch?v=KYKqIFPN5Eo.

Visai netrukus pasirodys ketvirtoji projekto laida – „Autizmo spektras. Genijai tarp mūsų“.

Laidos pašnekovai Rita Karvelienė ir brolis Benediktas Jurčys atsakys į klausimus: Ar autizmas yra liga? Kodėl autistiški vaikai yra slepiami? Kodėl brolis Benediktas teigia, jog mes prarandame daug genijų? Kiek esame tolerantiška visuomenenė, priimti kitokius, neklijuojant etikečių? Ką patiria autistiško žmogaus artimieji ir šeima? Visa tai pamatysite laidoje.

„Tai, ką daro Rita ir brolis Benediktas – yra be galo svarbu ir reikšminga. „Elgesio sprendimai“, „Sundaycoffee“, „Vilties miestas“ veiklos, yra pavyzdys visai Lietuvai, kaip reikia vertinti ir puoselėti autentiškus žmones“ – pasakoja projekto vadovė Fausta Tavoraitė.

Laidą galėsite stebėti lapkričio 08 d., 20:00 val. YouTube kanale „Kitokie Pasikalbėjimai“ bei lapkričio 09 d., 10:00 val. Naujienų portale Vakarų Ekspresas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder