Nepakeičiamų žmonių nėra: kodėl reikia užbaigti nesveikus santykius?

Nepakeičiamų žmonių nėra: kodėl reikia užbaigti nesveikus santykius?

Moterys dažnai užduoda sau klausimą: ar palikti partnerį, su kuriuo santykiai praktiškai išblėso? Šiame tekste sudėliosime svarbiausius akcentus, kurie gali turėti įtakos jūsų apsisprendimui.
 

Bet kokių santykių pagrindas yra vertumas. Kai žmonės ne tik palaiko santykius, bet ir myli vienas kitą, gerbia ir vertina. Tik tada jie tobulėja, dirba gerovės labui ir daro vienas kitą laimingesniais. Tai labai svarbu.

Tačiau žmonės turi vieną paprastą savybę – priprasti. Taip atsitinka ir santykiuose. Prasideda nuoskaudos, nesusipratimai, priekaištai ir baisūs žodžiai:

„Turi būti dėkinga, kad tave vedžiau“, „O tu turi Dievui melstis, kad iki šiol gyvenu su tokiu nevykėliu“. Iš kadaise gražių, meilės kupinų santykių jie virsta toksiškais, kuriuose nėra vietos supratimui.

Ne visada reikia palikti savo vyrą, jeigu taip atsitinka. Būtina suteikti šansą. Pasistengti pasikeisti, suvokti, prisiminti, pasikalbėti.

Moteryje slypi labai didelė galia, kalbant apie šią santykių sferą, čia ji labai daug ką pajėgia. Juolab ji tikrai pajėgi įtikinti savo vyrą. Tačiau! Jei niekas visgi nepasikeičia – išeikite.

Mes neprivalome kęsti, kentėti, kankintis, gyvenimas per trumpas, kad galėtume nusispjauti į savo jausmus ir paaukoti asmeninį komfortą žmogui, kuris to visiškai nevertina.

Seimairnami.eu

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder