Neryžtinga pora parinkti vardą va­kui leido savo šuniui

Iš­rink­ti vai­kui var­dą ne vi­sa­da leng­va, ypač jei tu­ri­te ke­le­tą va­rian­tų ir abe­jo­ja­te, ku­ris la­biau tik­tų. Štai vie­na su­si­tuo­ku­si po­ra ra­do ori­gi­na­lią išei­tį iš si­tua­ci­jos, pa­ti­kė­ju­si pa­si­rin­ki­mą sa­vo šu­niui, ra­šo „Mir­ror“.

Courtney ir Oliveris Brooksas rinko savo sūnui vardą, kol galiausiai buvo likę trys variantai – Casey, Brody ir Jacksonas. Ir kai nepavyko nuspręsti, kuris gražiausias bei geriausiai tiktų jų būsimam naujagimiui, sutuoktiniai nutarė į pagalbą pasitelkti savo dvejų metų spanielio ir terjero mišrūną Gusą.

Jie nuvedė šunį į netoliese esantį parką ir pasiėmė tris kamuoliukus, ant kurių buvo užrašyta po vieną vardą. Tada jie išmėtė kamuoliukus po parką ir leido Gusui bėgti, kur nori. Kai šuo grįžo su kamuoliuku, ant kurio buvo parašyta „Brody“, būsimi tėveliai nusprendė tokį vardą ir suteikti savo pirmagimiui.

Negana to, sutuoktiniai tikino, kad Brody buvo jų mėgstamiausias iš minėtų trijų vardų: „Mes taip ilgai kovojome su vardais. Jacksonas mums patiko nuo pat pradžių, o Casey buvo šeimos pasiūlymas. Tačiau mes dar vestuvėse klausėme žmonių, kokie jų sūnų vardai, ir vienas pasakė, kad Brody. Mums jis tiesiog patiko... Bet galutinį variantą išrinko Gusas. Jį ir suteikėme, juolab kad šis vardas iš visų mums buvo arčiausiai širdies.“

Pora taip pat teigė, kad šuo tiesiog dievina ką tik gimusį kūdikį, ir tikino, kad, jei susilauks kito vaikelio, Gusas vėl turės išrinkti jam vardą.

Parengta pagal Unian.net

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder