„Wizz Air“ iš Kauno pradeda reguliarius skrydžius į Suomiją

Netrukus užsidarys dar viena oro kryptis į Jungtinę Karalystę, šįkart iš Palangos

(5)

„Wizz Air“ naikins maršrutą iš Palangos į Londono Lutono oro uostą, praneša portalas simpleflying.com. Paskutinis skrydis šia kryptimi – kovo 25 d.

Šie pokyčiai – didesnės bendrovės maršrutų pertvarkos dalis. Kartu bus nutraukiami dar septyni maršrutai: į Lutoną nebebus vykdomi skrydžiai ir iš Keflaviko (Islandija), Malagos (Ispanija), Ochrido (Šiaurės Makedonija), Olštino-Mozūrų (Lenkija) oro uostų.

Taip pat „Wizz Air“ nebeskraidins kryptimis Gatvikas (Londonas) – Funšalis (Madeira, Portugalija), Gatvikas – Tenerifė (Ispanija) bei Gatvikas – Chanija (Kreta, Graikija).

Tai – ne pirmas pranešimas per pastarąsias savaites apie naikinamas oro kryptis iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę.

Užpraeitą savaitę „Ryanair“ perdėliojo savo tvarkaraštį ir nuo kovo pabaigos atsisakys dviejų krypčių iš Vilniaus į Jungtinę Karalystę – Lydso / Bradfordo bei Birmingamo oro uostą.

Šią žinią bendrovė oficialiai patvirtino šį penktadienį.

Taip pat kartu su šiais pokyčiais bus retinami skrydžiai iš Vilniaus į Standstedą. Bendrovė šį sprendimą motyvavo aukštesniais, nuo sausio 1 d. įsigaliojančiais mokesčiais.

Skrydžiai iš Vilniaus į Londono Sitį taip pat turėtų nutrūkti netrukus. Jie buvo subsidijuojami pagal Europos komisijos (EK) patvirtintą schemą, tačiau sutartis su Lenkijos LOT turėtų baigtis gegužės pabaigoje.

2022 m. rudenį buvo panaikinta ir dar vienas maršrutas – iš Vilniaus į Donkasterį, kurį aptarnaudavo „Wizz Air“. Tiesa, šis pokytis įvyko ne dėl bendrovės apsisprendimo, Donkasterio oro uostas paprasčiausiai buvo uždarytas.

Jei nebus paskelbta apie naujas kryptis, iš Lietuvos į Jungtinę Karalystės vasaros pradžioje liks 10 maršrutų, iš jų – tik trys ne į Londono oro uostus.

Iš Vilniaus lieka galimybė nuskristi į Lutono („Wizz Air“ ir „Ryanair“) ir Standstedo („Ryanair“) oro uostus, iš Kauno į Bristolį, Edinburgą, Liverpulį ir Londono Stanstedo (visi – „Ryanair“) bei Lutono („Wizz Air“ ir „Ryanair“).

Iš Palangos beliktų viena kryptis – Londono Stanstedo oro uostas („Ryanair“).

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder