Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sūnus mano toks krapštukas, daugiau mocą krapšto nei važiuoja, rodo man tą straipsnį. Perskaičiau, nu lempa nedega :) , Dabar per tos emkes du ratus varomus gausiu sūnų vežt į atvirų durų dieną, Vilniun užsimanė stot, prisgalvojo, kad dėstytojai te su mocais laksto.
Ant Moco, 2021-08-16 10:40
Viskas yra parengta - ir turizmas, ir menas, ir infrastruktūra ir ta pati inžinerija. Tik darbus reikia iš stalčių ištraukti. P.S. Aš ne magistrantas, bet žinau kas yra padaryta.
nieko naujo, 2021-08-13 17:49
KU magistrantas gal būsite su kūrybinėm industrijom.... į tokios objektus reikia žiūrėti, kaip iš inžinerinės pusės, o ne turizmo....
Nesvarbu, 2021-08-13 17:40
Puikiausios vizijos ir strategijos išnaudoti VISUS Kuršių marių švyturius pažintiniam turizmui, rekreacijai ir pan. jau seniai apgintos KU studentų magistrantų. Deja, kaip visada, diplominiai darbai po gynimų nugrūdami į toliausius stalčius, o po to iš naujo "atradinėjama Amerika". Nes, na, studentai juk netinkama "fauna" piarui ir ES pinigų praplovimui... Nidos švyturio atveju - jokia čia ne ambicinga vizija.
nieko naujo, 2021-08-13 11:08

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.