Vytautas Grubliauskas

Norima, kad sutaupytos lėšos būtų nukreiptos į Klaipėdą, Baltijos prospektą

(2)

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas penktadienį vyko  į Vilnių dalyvauti Turkijos ambasadoriaus Gökhano Turano priėmime Turkijos Respublikos nacionalinės dienos proga. Susitikimo su ambasadoriumi metu buvo aptarta ir Klaipėdos partnerystės su šios šalies Mersino miestu plėtotė. Pasinaudodamas proga meras užsuko ir į  Susisiekimo ministeriją.

V. Grubliauskas VE.lt sakė, kad Susisiekimo ministerijoje jis norėjo atnaujinti informaciją. Mero teigimu, ši ministerija yra tvirta Klaipėdos palaikytoja, jos advokatė.

Šiuo metu kaip tik priiminėjamas valstybės biudžetas.  Klaipėdos miestui dabar labai aktualus Baltijos prospekto žiedinės sankryžos klausimas. Norima, kad šiemet nepanaudotos lėšos, t. y. sutaupytos, būtų nukreiptos būtent į  Klaipėdos Baltijos prospektą, į IX B transporto koridorių, darbams, kuriuos čia reikėtų užbaigti šiais metais.

 „Šiuos metus norime užbaigti kiek įmanoma spartesniu tempu statant sankryžą. Ne visi suvokia šios sankryžos svarbą, todėl turime būti  aktyvus patys ir įrodinėti.

Tuo, kad šis klausimas yra aktualus klaipėdiečiams ir valstybei, reikia įtikinti  Finansų ministeriją. Yra tam tikro nesusikalbėjimo tarp Susisiekimo ir Finansų ministerijų bei abejonių dėl lėšų šiemet skyrimo. Finansų ministerija  į viską žiūri per šiek tiek kitokią prizmę. Ji nesivadovauja emocijomis, vertina situaciją skaičiais ir dalykiškai.  

Su Susisiekimo ministerijos atstovais tarėmės, kuo miestas gali prisidėti sprendžiant šį klausimą.  Šiandien jokių sprendimų nėra, tik atnaujinta visa informacija procesas", - sakė Klaipėdos meras.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder