Palangoje apsigyvenęs benamis tikina radęs būdą, kaip užsidirbti 2000 eurų

Andrius iš Raseinių Palangos pliaže ir palapinėje pasakoja gyvenantis jau mėnesį. Nuo tada, kai atšilo.

Paklaustas, kokia jo profesija, vyras džiaugsmingai atsakė, kad yra bomžas.

Jauno vyro palapinėje alkoholio nematyti. Andrius sako, kad negirtauti į kurortą atvažiavo, o dirbti. Juokauja, kad švarina paplūdimius. Sakė, kad skardines maišais tempia ir tempia. Sakė, kad be skardinių daugiau nieko neranda, o su metalo ieškikliais dirbančiais vyrais nekonkuruoja, o draugauja.

Pasak Andriaus, kai skardinių prirenka maišus, tai ir uždarbis įspūdingas.

„O Jėzus, sakau, be dviejų štukių aš nedirbčiau.“

Kai kuriems poilsiautojams tai išgirdus, žandikaulis atvimpa. Ne visi ir tikėjo, kad įmanoma, tiek uždirbti.

Raseiniškis aiškina, kad dirbti pliaže nelengva, mat didelė konkurencija. Jis parodė ir kurie konteineriai jam priklauso.

„Jeigu kas nors iš kitur prieitų, tai aš jau be gailesčio“, – rodydamas kumštį sakė Andrius ir sakė, kad kartais ateina jo daužyti su pagaliais.

„Nepasiduodu, viskas dėl skarbonkių.“

Andriaus palapinė pliaže atkreipia gelbėtojų dėmesį. Palangos paplūdimių taisyklės draudžia nakvoti pliažuose, kopose ar priekopėse.

„Mes įspėjame, geranoriškai prieiname prie žmonių, bendraujame, papasakojame, paaiškiname ir nėra problemų“, – komentavo gelbėtojų vadas Jonas Pirožnikas.

Jeigu yra, kurie piktybiniai, kurie nemato, nenori mūsų klausyti, mes kreipiamės į policijos pareigūnus ir jie per prievartą iškeldina“, – pridūrė gelbėtojų vadas.

Gelbėtojai sako, kad Andrius ne vienintelis taip gyvena. Varyti lauk kasmet tenka po kelis paplūdimiuose nakvojančius. Ne tik benamius, bet ir čia besiglaudžiantį jaunimą.

„Buvo ir tokių, kuriuos radome užkastus smėliuose, bet kažkas turbūt pajuokavo po gero baliaus. Gerai pagėrusio alkoholio būna ir neranda, todėl atsigula ir miega kopose. Būna, kad be kelnių, būna be batų kiti ateina. Paskui atsibudęs žmogus nesupranta, kaip čia atsidūrė.“

Raseiniškis neslepia, kad išvarytas iš vieno pliažo ruožo kursis kitame. Prie jūros norėtų praleisti visą vasarą. Andrius tikino, kad pirmą kartą uždarbiavo pliaže, bet tikrai ne paskutinį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder