Papuošė miestą, bėgo ir aukojo pinigėlius seneliams (4)

Pasipuošę kalėdinėmis kepuraitėmis, pirštinėmis, Senelio barzdelėmis ar kitu šventiniu akcentu sekmadienį popiet Klaipėdos centrinėmis miesto gatvėmis bėgo per 100 bėgimo entuziastų. Tarp jų buvo galima išvysti ir bėgimo profesionalų, ir Seimo narių, ir Klaipėdos miesto tarybos narių, ir žinomų klaipėdiečių.  

„Pasitikime Kalėdas bėgdami! Gerosios žvaigždės bėgimas - padovanok senjorams Kalėdas“, - tokiais šūkiais organizatoriai - Lietuvos verslo kolegijos attstovai - ragino įsilieti jau į tradiciją tapusį – net devintąjį – bėgimą.

„Tai ne komercinis renginys. Starto mokestis nėra nustatytas. Kiekvienas galėjo paaukoti tiek, kiek norėjo - pagal savo galimybes“, - aiškino šio renginio organizatorė Genovaitė Avižonienė.
 

 

Šis bėgimas ne tik kilni misija, bet ir graži šventė, papuošianti Klaipėdos senamiestį.

Aukoti galėjo ne tik bėgikai, bet ir visi norintieji, paspaudę internete šią nuorodą: https://maltieciai.lt/aukok.

„Vietoje surinkome 379 eurus, bet dalis bėgikų sakė, kad jau aukojo internetu. Taigi, suma bus didesnė. Dar internetu gali aukoti visi norintieji, ne tik bėgikai“, - „Vakarų ekspresui“ paaiškino G. Avižonienė.

Visos surinktos lėšos bus skirtos Maltos pagalbos ordino tarnybai, globojančiai vienišus ir savimi negalinčius pasirūpinti senelius.

Bėgikai iki 10 metų bėgo 221 žingsnį, o vyresni - simbolinę 2021 žingsnio (kiek daugiau nei 1,5 kilometro) trasą.

Trasa driekėsi Klaipėdos senamiestyje – palei Danės, Laivų skresgatvio, Liepų ir Naujojo Sodo gatves.

Starto, finišo ir registracijos vieta -  prie Atgimimo aikštės.

Šiose bėgimo varžybose absoliučioje įskaitoje nugalėjo sporto profesionalai – Klaipėdos lengvaatlečiai: tarp vyrų - Benediktas Mickus, tarp moterų - Vilmantė Gruodytė.

Tarp dalyvių buvo galima išvysti ir Seimo narį Simoną Gentvilą, Klaipėdos tarybos narį Saulių Budiną, politkos ir sporto renginiuose nuolat besisukiojantį Algirdą Grublį ir būrį kitų žinomų klaipėdiečių.

Labai puikus renginys, Klaipėdai reikia daugiau tokių kaip šis! O Komentatoriai kaip Vilija tik ir sugeba skleist purvą sėdėdama, komentuodama ir nieko daugiau neveikdama.
Karalius Mindaugas, 2021-12-06 16:48
Kas per kvailas pavadinimas pinigams- pinigėliai? Kai žmogus tokią frazę vartoja iš karto priskiriu tam tikrai nelabai teigimai kategorijai.
jis, 2021-12-06 09:41
Miela komentatore Vilija , bėgime dalyvauju kasmet kai tik jis vyksta. Glaustytis man nereikia, nes su Simonu viename sporto klube kartu bėgiojame daugiau kaip 20 metų.
Algirdas Grublys, 2021-12-05 21:52
Sidebar placeholder