Pasaka be pabaigos: vėl skęsta laivas „Ole Willassen“ (4)

Vėl skęsta

Net nebeliūdna, kai gražus laivas, su, ko gero, įdomia istorija, vėl skęsta.

Gal tai laivo bandymas sau pasidaryti eutanaziją, jei šeimininkams neberūpi.

Ir nebepikta, kad niekas nebeklauso pirštu pagrumojančio mero. Liūdna arba juokinga.


Kelis kartus Danėje skendęs laivas „Ole Wilassen“ bus utilizuojamas vietoje, trečiadienį pranešė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Jo teigimu, bandant laivą tempti į jau suderintą vietą, jis vėl pradėjo grimzti.

„ (...) Tai labai aiškus signalas apie tikrąją jo būklę. Šiandien toje istorijoje paaiškėjo galutinis sprendimas – tik ką kalbėjau su Danės krantinių operatoriumi ir sutarta dėl to, kad pačiu artimiausiu metu jis bus utilizuojamas vietoje, ką jau seniau buvau siūlęs ne kartą“, – feisbuke rašė meras.

„Tad toks liūdnokas, bet neišvengiamas šio daugiaserijinio trilerio finalas“, – pridūrė jis.

Per pastaruosius metus 1948 metais statytas istorinis Norvegijos laivas skendo tris kartus, nors ir buvo bandyta jį remontuoti.

Raktažodžiai
Nereikia to profesionalaus skenduolio niekur tampyti, nei, juo labiau, utilizuoti. Reikia ištraukti, “atkačalinti” ir vėl pastatyti jam patogioje skendimo vietoje. Skendimus reikia įteisinti ir juos vykdyti reguliariai pagal šalia iškabintą to laivelio skendimo grafiką po porą kartų į dieną. Panašiai kaip su pasukamu tilteliu: yra grafikas, yra tvarka, visi žino, kada tiltelis bus pasukamas ir atvirkščiai. Savaitgaliais skendimų skaičių reiktų sutankinti bent porą kartų. Taip Klaipėda įsitaisytų dar vieną demisezoninį nuolat veikiantį marinistinį turistų ir miestelėnų traukos tašką senamiestyje. Žiū, taip step by step ir atgaivintume ir senamiestį, ir vyyysą Klaipėdą. Turėtų patikti. Meras galėtų pardavinėti bilietus.
MARINISTINIO MIESTO VERSLO PLANAS, 2021-11-24 15:05
Su mūsų valdžia tikras cirkas.
Romas, 2021-11-24 12:20
Mūsų meras sugeba tik rinkliavas rinkti už mašinų statymą ir bausti už paliktus automobilius ant šaligatvio !
Aldona, 2021-11-24 11:05
Sidebar placeholder