Pasaulinės švaros dienos proga bus tvarkomas Melnragės pajūris

Lietuvoje šeštadienį bus minima Pasaulinė švaros diena, vyks Melnragės paplūdimio švarinimas. 

Kaip pranešė organizatoriai, ekspedicija „Išsaugokime Baltiją!“, komanda jungiasi prie Švaros dienos pakrančių valymo renginio „EUBeachCleanup“ („Europos paplūdimių valymas“) ir kviečia susitikti Melnragės paplūdimyje.

Šiukšlių maišais pasirūpins organizatoriai, norintys prisidėti laukiami nuo vidurdienio. Renginyje taip pat bus pristatoma ekspedicija pėsčiomis aplink Baltijos jūrą „Išsaugokime Baltiją“ ir Giedriaus Bučo meninė instaliacija vartotojiškumo tematika „Jūra prasideda čia!“.

„Nors turime rūpintis aplinka kasdien ir nelaukti specialių progų, bet taip neišeina. Čia – kaip ir šeimoje, tarp draugų. Mylime savo žmones, bet nebūtinai kasdien matomės. Susitinkame per gimtadienius, kažkokias progas išskirtinai pabūti kartu, pasidžiaugti. Lygiai taip pat dabar galime prie jūros ateiti, išreikšti meilę, padėką jai, sutvarkyti, pasirūpinti aplinka, iš kurios tiek daug gauname“, – sako ekspedicijos „Išsaugokime Baltiją!“ vadovas Giedrius Bučas.

Organizatoriai kviečia į renginį vykti susikooperavus, naudotis viešuoju transportu, dviračiu ar nuomojama transporto priemone, su savimi turėti daugkartines pirštines, gertuves.

Gyvenantiems toli nuo jūros rekomenduojama tvarkyti sau artimiausią aplinką.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder