Paslaptingai dingusios 13-metės mama papasakojo apie paskutinį susitikimą ir ženklus: „Ji buvo pas draugę“

Pirmadienį dingusios nepilnametės Medos paieškos vis dar tęsiasi.

Dingusiosios mama Ieva Stankevičienė naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad žino vieną svarbią detalę – Meda prieš dingimą buvo susitikusi su drauge, tačiau draugė teigia, kad ji nieko įtartino nepastebėjo.

„Facebook“ grupėje „Medos paieška“ žmonės ir toliau intensyviai siūlo pagalbą, dalijasi, kurios vietos apieškotos. Be to, patvirtinta, kad dingusioji iš namų išėjo be telefono.

„Meda išėjo iš namų iš nuvažiavo į Didžiąją Riešę. Ji buvo pas draugę, apie 12 val. Iš ten išvažiavo ir mes nerandame jokios informacijos, kur toliau ji galėjo pajudėti, neturime jokios žinios. Ar ji į kokį autobusą įsėdo, nieko neturime visiškai“, – naujienų portalui tv3.lt kalbėjo Medos mama.

I. Stankevičienė tvirtina, kad dingusiosios draugė teigė, jog ji nieko nepastebėjo ir nieko rimto Meda jai nesakė. 

Nepilnametės mama tvirtino, kad prie paieškos prisideda labai daug savanorių.

„Iš tikrųjų yra labai labai daug žmonių, kurie mums padeda, kurie ieško, žvalgo apylinkes. Kadangi neturime jokios konkrečios vietos, kurioje galima būtų ieškoti, tai tiesiog iešiom visur, visur, tai yra tikrai tikrai daug žmonių, dabar, va, skelbimus ruošiame visame mieste kabinti“, – komentavo I. Stankevičienė.

Paklausus, ar dieną prieš dingimą kas nors atsitiko, dėl ko mergina galėjo nuspręsti išeiti iš namų, mama patvirtino, kad ne.

„Nieko neatsitiko, tikrai nieko neatisitiko. Net nebuvo jokio jokio įtarimo apie tai, kad taip gali nutikti“, – tikino ji.

Policija: kol kas savanorių pajungti neplanuojama

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė Loreta Kairienė tvirtina, kad kol kas peržiūrimi visi vaizdo įrašai, policija intensyviai ieško dingusios merginos.

„Šiandien ryte kalbėjau paiešką vykdančiu tyrėju, tai šiandien gauta pranešimų, kad mergaitė, panaši į dingusią nepilnametę Medą, pastebėta keliose Vilniaus vietose, peržiūrimi visi gauti vaizdo įrašai, tai šiandien tokia paieškos eiga. O po pietų gal ir pasikeis kažkas, žiūrėsime“, – sakė L. Kairienė.

Anot L. Kairienės, kol kas neplanuojama pajungti savanorių.

Remiantis policijos informacija, problemų su mergaite šeima nėra turėjusi, policija neturi duomenų apie ankstesnius dingimus. Policijai šeima taip pat nežinoma.

Artimieji turi prašymą

Mergina pirmadienį apie 8 valandą ryto išėjo iš namų Baltupiuose, o nuo 9–13 val. buvo Didžiojoje Riešėje. Merginos paskutinė buvimo vieta užfiksuota Didžiojoje Riešėje, Kampinės gatvėje.

Taip pat sukurta „Facebook“ grupė „Medos paieška“, kurioje dalijamasi naujausia informacija.

Dingusios merginos artimieji prašo Didžiosios Riešės gyventojų, turinčių prie namų kameras, peržiūrėti įrašus.

„Nuo Kampinės gatvės pradžios iki autobuso stotelės važiuoti link Vilniaus miesto – būtent vasario 19 diena, laikas apie 11–13 valanda, gal dar vėliau“, – pažymėjo dingusios merginos sesuo.

Prokuratūra: „Intensyviai atliekami įvairūs procesiniai veiksmai“

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė BNS nurodė, kad trečiadienį ir antradienį dėl mergaitės paieškų ugniagesiai nebuvo kviesti.

„Pirmadienį, 22 val., porai valandų buvo kviesti ugniagesiai narai. Jie nuo Žaliojo iki Šilo tilto žvalgė teritoriją, vandenį, ieškojo, bet nieko nerado“, – sakė E. Zdanevičienė.

Prokuratūros atstovė naujienų portalui tv3.lt Elena Martinonienė patvirtino, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas, o tyrimui vadovaujantis prokuroras nuolat bendrauja su policijos tyrėjais ir paieškos veiksmus vykdančiais pareigūnais.

„Intensyviai atliekami įvairūs procesiniai veiksmai. Kol kas kitų skelbtinų žinių neturime“, – teigė E. Martinonienė.

Mergina yra apie 1,65 m. ūgio, liekno kūno sudėjimo, pusilgių, oranžinės spalvos plaukų. Iš namų išėjo vilkėdama rudos spalvos striukę su gobtuvu ant kurio yra kailis, kelnėmis ar džinsais ant kurių pavaizduotos žvaigždutės, avėjo juodos spalvos kerzinius batus.

Pastebėjusius nepilnametę, žinančius jos buvimo vietą ar turinčius kitos reikšmingos informacijos tyrimui, policija prašo susisiekti su tyrėju Mindaugu Kimučiu tel. Nr. 8 700 58 128 arba telefonu 112.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder