Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Tas neadekvatus žmogus turėtų patileti.
Jonas Antanas, 2021-12-03 18:32
Dar daugiau isileiskit musulmonu ir apskritai mums bus uzdrausta svesti Kaledas. Galesim tik ramadana mineti.
Joo, 2021-12-02 22:15
Tai gerai musulmonai ir.kt. gali pavadinti ir švęsti savo šventes o mes savo namuose šalyje ne tai kokia tolerancija.
pilietis, 2021-12-02 21:23
Petrui,tokiam nuostabiam žmogui, nebus Kalėdų,negalės savo rinkėjams šokinėti,belarusijai interviu duoti apie bjaurią Lietuvą ir snarglį valytis.
Elena, 2021-12-02 14:39
Naujųjų Metų šventimas sausio 1 d. diskriminuoja kai kurias kitas tautines mažumas (kinus, žydus ir kt.), kurių Naujieji Metai prasideda kitu laiku. Būtinai uždrausti ir šią šventę! Taip pat neturėtų būti jokių Joninių, Mindauginių, Kaziuko mugių, nes tai diskriminuoja kitus vardus. Ir augalus reikėtų pervardinti, kad neliktų jokių jonažolių, petražolių, jurginų ir pan. Orientuokimės į europines vertybes. Cha cha cha...
Vaclovas, 2021-12-02 14:04
Matomai su tą iš kitų pasaulio valstybių primetamų tolerancijos samprata kitaip kaip šuderancija ir ne pavadinsi. Kas svarbiausia dešimtmečiais yra švenčiamos Šventos Kalėdos ir nieko tokio Super baisaus ir neatsitinka ir ne atsitikdavo. Na o dabar toji Europos Komisija (EK) yra išleidusi kalbos gaires rekomenduoja vengti žodžio Kalėdos ir sveikinti žmones su šventiniu laikotarpiu. Tokius Europos Komisija (EK) bukus veiksmus kitaip kaip kaip suniekinti Lietuvai per amžius amžius klestinčias tradicijas ir ne pavadinsi. Matomai tai Europos Komisijai (EK) Genderiniai spalvuotieji veiksniai yra aukščiau už tradicinias vertybes.
Sigitas, 2021-12-02 13:37

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.