Po skandalo - Agnės Jagelavičiūtės komentaras: „Šį kartą esu absoliučiai teisi“ (14)

Neseniai internete paviešintas vaizdo įrašas, kuriame žinoma stilistė, žurnalo „L'Officiel“ redaktorė Agnė Jagelavičiūtė pykstasi su savo kaimynu. Pirmadienio popietę ji pakomentavo kaimyno elgesį ir pateikė savo versiją apie įvykusį konfliktą.

Agnė Jagelavičiūtė atsakė į kaimyno kaltinimus dviem komentarais.

Savo feisbuke ji rašė: „Periodiškai mėgstu duoti tautai pasilinksminti: tai su kuo „susikalu“, tai kokią suknelę išdedu į šuns dienas, tai „apsišūdinu“ ant scenos.

Tokią situaciją, kad gyvenu virš psichinio ligonio, žino visi, mane sekantys. Butas atiteko iš Martyno Starkaus. Jo žmona kepa pyragus, o jis padeda „kovidu“ sergantiems ligoniams. Žodžiu, nuostabus žmogus. Tai jis pasivedė mane į šoną ir pasakė: „Yra bėda. Psichopatas po tavim.“

Pagalvojau, tiek to – aš niekada nesipykau su kaimynais. Tai štai: pirmasis konfliktas įvyko, kai jis atėjo sakyti, jog skambins policijai, nes jaunimas cigaretes rūko. Na, „pučia“. Na, jam, per rozetes, kviečiam mentus maždaug. Aš, aišku, ne. Antras – kai sodinau gėles ir jam į balkoną nutekėjo vandens. Trečias – kai jis čiupo vaiką, važiuojantį riedlente, o tada mano vyras čiupo jį. Tada jis pastūmė mano auklę ir aprėkė Aistę. Ketvirtas kartas buvo, kai mano buvęs vyras jį pasiuntė nax ir ėjo į policiją aiškintis. O dabar, vietoj to, kad gintų savo vaiką, dar tyčiojasi iš manęs.

Seniui – apie 60 metų ir jis gyvena su mama. Ant durų, klasika -

K + M + B ir vytis. Girdėjau, jis mokytojas ir Šaulys.

Edma, Martynai, Benediktai, ar jums negėda toks kolega?

Karantino metu kvietė policiją, nes vaikas namie. Kas antrą dieną. Policija jam pranešė, kad remonto nedaro.

Dabar – kulminacija.

Išvykom į Nidą. Atėjusi tvarkytoja rado „šiukšlyčių“. Žinant jį, tai buvo du kibirai mėšlo. Norėtumėte, kad tai būtų jūsų mama? JŪS pati ta tvarkytoja? Už ką jis mus mokė – juk mūsų nebuvo!!!

Mūsų gėles sodino mone, niekuo nekalta. Norėtumėte būti tos įmonės darbuotojas? Už ką?

O dabar – apie mano rėkimą ir užrašą. Aš sumokėsiu tą „pydisą“. O namuose jūs visi atrodote kaip superžvaigždės? Neabejoju.

Iš kažkokios asabos išgirdau, daugiau gauni, daugiau duodi.

KO aš gaunu? Man ką, elektra pigesnė? Man Maksimoj mokėti nereikia, už darželį, ką dar? Ką aš gaunu, tai jūsų heitą, nes moku pamatyti daiktus ant žemes ir juos pakelti.

Na, tai pasityčiokite tą kart dar, o aš šį kartą esu absoliučiai teisi.“

O „Instagram“ paskyroje rašė:

„Kelias dienas manęs nebuvo etery. Tokiais atvejais priimta geriau patylėti ar pavaidinti poilsį Toskanoje, bet man netinka. Aš sąmoningai pasirinkau nemeluoti. Ir nenoriu gyventi jūsų „fake“ realybėje.

Kelias dienas aš esu psichiatrijos klinikoje. Ne, čia negydo tik nuo psichozių, beprotystės, nuo alkoholizmo (nors 50 % išaugęs alko pardavimas suponuoja mintį, kad gali būti, jog šiek tiek meluojate sau). Čia gydo nuo nerimo, panikos atakų, netekčių, depresijos ir daugelio kitų dalykų. Kurie visai ne gėda.

Gėda vaidinti sveiką šiame išprotėjusiame pasaulyje.

Aš gi žinau, kad jūs neturit jokių bėdų. Baigėt pamainą „Maximoje“ ir fit fit – lūpas raudonai, nes prie Jurbarko dviejų iksų jūsų laukia tas vaikinas iš Dolcegabanos reklamos: nepabijok to žodžio – išverstais kiaušais, ir griebia jus glėbin. Už valandos „kabriku“ jūs jau lekiate į Sardiniją, o ryt – pamainoj kasoje. Laiminga kaip šamas. ANE?

pletkų platformą užsukate tik gryn pailsėti nuo orgazmų.

Čia aš viena turiu viską vilkti ant savo pečių. Išlaikyti vaiką, namus, pasirūpinti absoliučiai viskuo. Taip pat turiu nerimo bei panikos ir jau girdžiu sakant – kaip pasiklosi, taip išsimiegosi. Žinai, ir tu pasiklojai dirbti čiužinių pardavėja – tik „Diskorde“ meluoji, kad esi Monako kunigaikštytė.

Aš keikiuos?

Tai kviečiu į eksperimentą tris moteris trims dienoms.
Sumokėsiu po šimtą eurų visoms. Reikės tik klausyti, kokios jos yra. Na, nuomonės. Vienintelė sąlyga – aš išrinksiu foto.
Žiūrovus kviečiu komentuoti kaip įžymybes, ne kaip eilines moteris, nes jos jums staiga pasidaro labai šaunios. Darom?“

Ji taip pat pasidalijo savo teisininko sukurtu tekstu: „Štai šį tekstą parašė mano teisininkas, labai jį gerbiu ir pasitikiu, jis kovoja už mano teises, nes jis nežino, kiek metų žinomi žmonės yra prievartaujami vien už tai, kad žinomi. Dabar tai pasiekė nesuvokiamą lygį. Moterims kviečiamos vaikų apsaugos tarnybos, VMI, policijos ir JIE REAGUOJA.

Kada baigsis šita prievarta? Ar reiks kažkam pasidaryti galą, kad šita visuomene atsiciuchintų? Policija neranda kas parašė anoniminį laiška? Tai be kiaušų ta policija. Užtat randa trise mamą su vaiku karantino metu.

“Mielieji, atsiprašau.

Atsiprašau visų, kuriuos įžeidė mano elgesys ar žodžiai.

Žinoma, visiems labai įdomios detalės, tačiau jas geriausiai žinau aš pati ir artimiausi mano žmonės, tad visa tai noriu pasilikti sau. Kaip pamoką.

Puikiai suprantu, kas įvyko, suprantu, ką turiu daryti toliau. Dėl savo šeimos, dėl savo artimųjų, draugų, partnerių ir savęs pačios. Ir aš tai padarysiu.

Ir labai noriu padėkoti visiems, kurie palaikė ir palaiko, man tai labai svarbu. Kada nors apie tai papasakosiu, bet ne dabar. Dabar svarbūs kiti dalykai.

GULKIS IR JAUDINKIS KAI PRIEVARTAUJA, NES GI VIS TIEK PRIEVARTAUS. Fantastika.“

Raktažodžiai
Geda skaityti Agnes paistalus,ji ir dabar manau nesupranta ka prisidirbo…O keisciausia,kad kaltina visus kitus,tik ne pacia save…O tai jau tikrai BEDA…
Migla, 2021-06-18 17:41
Aš Agnę palaikau. Neduok dieve tokius kaimynus turėt.Pas mane kaimynai buvo nepakenčiami, dukrytė maža žaisti negalėdavo,kėdę patraukdavo , tai stumdoma spinta, tai kepsniai mušami. Kabinėdavosi pastoviai. Vieną kartą pasakiau,kad butą parduosiu čigonams, iš karto apsiramino.
Inga, 2021-06-15 17:24
Kai gyveni bute, ir tau is visu pusiu kaimynai: virsuj - tusovcikai, pucia cigarus, radzio dainos, iš šono: dar didesni tusovcikai, muzonas bilda taip kad sienos vibruoja, drakes 4 val nakties, o apacioj: senis, kuriam trukdo tavo stumdoma spinta, kai tu sportuoji, ar pastumi kede, ateina ir ***** protą, manau galiu greit atsidurt psichuškėj, ir palikti butą savivaldybei, kad išnomuotų degradam😉👌 reziume: pavirsti i psichinę ligonę, nes tau bildina smegenys tie patys “žmonės” gyvenantys ant šios žemelės! Palaikau Agnę! Nes tuomet ir aš narkomanė😄😄😄
Patyriau…, 2021-06-15 11:27
Sidebar placeholder