Ramybės neduoda jaunimo klausimai ir atgyvenęs pastatas

(1)

Karalienės Luizės jaunimo centras, kuriam priklauso ir Atviras jaunimo centras, norėtų, kad neformalusis švietimas ir darbas su jaunimu, teikiant jiems socialines, pedagogines ir psichologines paslaugas, būtų atskirtas ir vyktų dviejose įstaigose. Taip pat ramybės neduoda ir tai, kad centrinis Karalienės Luizės jaunimo centro pastatas, esantis Puodžių g. 1, skubos tvarka reikalauja remonto ir rekonstrukcijos.

„Mažasis Puodžių g. 1 pastatas rekonstruotas, tačiau dėl didžiojo pastato tvarkymo reikalai sustojo. Visgi toks miesto centre esantis pastatas, kuris yra įtrauktas į Kultūros vertybių registrą, turėtų būti deramai sutvarkytas“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Karalienės Luizės jaunimo centro direktorius Ramūnas Kaubrys.

Jo teigimu, dirbti šiame pastate dar galima, bet stringa visos komunikacijos - tiek elektros, tiek nuotekų, tiek šildymo sistema.

„Problematiška. Reikia sprendimų ir tvarkymo. Reikia daryti viską, kad šio pastato rekonstrukcija būtų įtraukta į miesto strateginį planą. Nors, kai tvarkė mažąjį pastatą, lyg ir buvo įtraukta, bet vėliau pasimetė“, - sakė R. Kaubrys.

Jis antradienį lankėsi Klaipėdos miesto rotušėje ir šiuo bei kitais aktualiais Karalienės Luizės jaunimo centro klausimais kalbėjosi su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku.

Pats meras patvirtino, kad pastatas reikalauja rekonstrukcijos ir reikia ieškoti sprendimų, kaip tai kuo greičiau išspręsti.

Taip pat V. Grubliauskas užsiminė ir apie tai, kad neformalusis švietimas ir jaunimo erdvės, kurios išsibarsčiusios po kelias miesto vietas, ateityje galėtų dirbti efektyviau atskirai, t. y. išskirsčius į dvi atskiras įstaigas.

„Reikia ieškoti sprendimų, kad būtų galima dirbti ir rezultatų siekti maksimaliai gerai. Prie minėto pastato rekonstrukcijos ir jaunimo erdvių bei efektyvumo tobulinimo turėtų grįžti naujoji miesto Taryba. Tų klausimų apleisti negalime“, - sakė Klaipėdos meras.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder