PRIEMONĖS. Pasiekti ambicingų tikslų naujasis Kretingos muziejaus vadovas Romandas Žiubrys tikisi telkdamas kolektyvą ir visą Kretingos bendruomenę. Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Romandas Žiubrys: „Jaučiuosi labiau kultūros žmogus nei politikas“

(1)

Buvęs VšĮ „Klaipėdos šventės“ vadovas, pastaruoju metu Lietuvos jūrų muziejuje dirbęs Romandas Žiubrys laimėjo Kretingos muziejaus vadovo konkursą. „Mano tikslas pasiekti, kad Kretingos muziejus taptų lankomiausiu Savivaldybės muziejumi Lietuvoje“, - sakė „Vakarų ekspresui“ R. Žiubrys.

Naujo direktoriaus Kretingos muziejui prireikė, kai šias pareigas šį pavasarį paliko ilgametė muziejaus vadovė Vida Kanapkienė, įstaigai vadovavusi net 43 metus.

"Esu gimęs ir gyvenu Kretingoje. Pastaruosius trejus metus dirbau muziejuje, susipažinau su muziejaus darbo specifika ir įgijau reikalingų kompetencijų. Kretingos muziejaus kompleksas mane visada žavėjo turtinga savo istorija. Mačiau, kaip sėkmingai jis renovuojamas ir kiek daug potencialo turi.

Vien praėjusiais metais šiame muziejuje apsilankė 150 tūkst. žmonių. Įžvelgiu galimybes Kretingos muziejaus potencialą dar geriau atskleisti.

Manau, kad šis muziejus vertas būti reikšmingiausiu Kretingos rajono objektu ir gali tapti labiausiai lankomu savivaldos muziejumi šalyje, todėl nusprendžiau dalyvauti muziejaus vadovo konkurse", - komentavo savo apsisprendimą R. Žiubrys.

Pasiekti ambicingų tikslų naujasis muziejaus vadovas tikisi telkdamas kolektyvą ir visą Kretingos bendruomenę. „Manau, kad kiekvienas kretingiškis gali būti puikus Kretingos muziejaus ambasadorius“, - įsitikinęs R. Žiubrys.

Kretingos muziejaus vadovo konkurse, anot pašnekovo, dalyvavo dar du pretendentai.

Pradėjęs eiti Kretingos muziejaus vadovo pareigas, R. Žiubrys atsisakys Kretingos rajono tarybos nario mandato. Į Tarybą jis buvo išrinktas su mero Antano Kalniaus komitetu.

„Kretingos muziejus priklauso rajono Savivaldybei. Todėl Tarybos nario ir muziejaus vadovo pareigos yra nesuderinamos. Prisipažinsiu, kad dvejonių dėl to kilo ir labai atsiprašau rinkėjų, kuriuos nuvyliau. Vis dėlto jaučiuosi labiau kultūros žmogus nei politikas“, - sakė „Vakarų ekspresui“ R. Žiubrys.

Vietoje jo į rajono Tarybą pagal sąrašą turėtų patekti Laimonas Žemaitis.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder