„Ryanair“ keleiviai įstrigo Ispanijoje dėl namo išvykusių skrydžių vadovų
(4)Kaip rašo „ Independent“, viskas prasidėjo nuo to, kad skrydis RK3209, turėjęs skristi iš Malagos į Mančesterį, dėl skubios medicininės pagalbos atsidūrė Bilbao mieste.
Viena iš keleivių Sarah Diggle pasakojo, kad po avarinio nusileidimo visi buvo pasiruošę tęsti skrydį. Lėktuvas buvo pripildytas degalų, įgula buvo vietoje, tačiau staiga buvo paskelbta, kad skrydis atšaukiamas iki ryto. Priežastis - Bilbao oro eismo dispečeriai atsisakė laukti dar 15 minučių ir išvyko namo.
„Mus išlaipino ir naktį paliko vienus ieškoti viešbučių, - pasakojo Sara.
Pagal oro susisiekimo taisykles, atidėjus skrydį nakčiai keleiviams turėtų būti suteiktas viešbutis, maistas ir transportas. Tačiau Bilbao oro uoste niekas tuo nepasirūpino.
„Taksi buvo skirti tik įgulai, todėl iki artimiausio viešbučio ėjome pėsčiomis“, - pasakojo Diggle.
Kai kurie keleiviai net negavo pranešimo apie naują išvykimo laiką - tikriausiai dėl to, kad užsakymą atliko ne tiesiogiai per „Ryanair“.
Oro uosto operatoriaus „Aena“ atstovas spaudai situaciją paaiškino paprastai: „Skrydžio planas viršijo Bilbao oro uosto darbo laiką.“
Kitaip tariant, oro eismo kontrolieriai tiesiog išėjo iš darbo, palikdami keleivius likimo valiai.
Ryanair spaudos tarnyba patvirtino, kad skrydis buvo atidėtas dėl skubios medicininės pagalbos, ir teigė, kad keleiviams buvo suteikta informacija ir apgyvendinimo galimybės.
„Nepaisant „Ryanair“ pastangų organizuoti apgyvendinimą, vietų buvo nedaug, todėl keleiviams buvo leista patiems užsisakyti kambarius su galimybe susigrąžinti pinigus“, - sakė oro linijų bendrovės atstovas spaudai.
Lėktuvas galiausiai išskrido kitą dieną 13 val. ir į Mančesterį atskrido vėluodamas 14 valandų.

Rašyti komentarą