Gražina Misevičienė

Santuokų rūmai liko be karalienės: sutuokė 20 tūkstančių įsimylėjėlių (10)

Šį trečiadienį ilgametė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos ir registracijos skyriaus vedėja Gražina Misevičienė sutuokė paskutiniąją porą. Per tris dešimtmečius jos akivaizdoje amžinąją meilę vienas kitam prisiekė per 20 tūkstančių įsimylėjėlių. Pradėjusi šį darbą per savo gimtadienį, puikiai daugybei klaipėdiečių pažįstama moteris per jį su juo ir atsisveikino. Jautriai, tačiau su plačia šypsena veide.

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo kiek netikėtai.

"Norėčiau atlikti gražią, jaurią ir svarbią misiją. Darbus baigė ir gyvenimo planus keičia visiems Klaipėdoje gerai pažįstamas žmogus.

Šiandien yra paskutinė Civilinės metrikacijos ir registracijos skyriaus vadovės darbo diena. Noriu padėkoti asmeniškai ir visų klaipėdiečių vardu už ištikimą tarnystę miestui bei jo žmonėms.

Jau užaugo kartos, kurios ne tik pažįsta šią įstaigą, bet ir jautė joje tą gerą, šiltą bei jaukią aurą.

Tuo labiau kad žmonės į šią įstaigą ateina ne tik pačiomis džiugiausiomis, bet ir ne pačiomis lengviausiomis gyvenimo akimirkomis. Bet jie visada būdavo sutinkami su didele meile, jautrumu ir pagarba.

Ir tai yra didžiulis jūsų asmeninis nuopelnas. Noriu padėkoti už tarnystę miestui. Manau, kad ir jūs turėtumėte jausti miesto meilę", - sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Šie žodžiai ir padėka skirta Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos ir registracijos skyriaus vedėjai G. Misevičienei.

Ketvirtadienis tapo paskutine jos darbo diena. Šiame skyriuje ji dirbti pradėjo prieš daugiau nei 40 metų - nuo 1981 metų liepos 7 d. Ir lygiai 30 metų jam vadovavo.

"Šiandien man dar nesukako 65 metai, tad dar galėčiau metus dirbti ir niekas nebūtų paprašęs išeiti.

Kiekvienam žmogui ateina toks laikas, kai jis turi priimti tam tikrus sprendimus.

Aš jau esu pensininkė, todėl galiu rinktis. Tai ir pasirinkau.

Kodėl pasirinkau šią datą? Lygiai prieš 30 metų pradėjau skyriui vadovauti, per savo gimtadienį ir išeinu. Kodėl sau nepasidaryti dvigubos šventės ir dovanos„, - “Vakarų ekspresui" sakė G. Misevičienė.

ATSISVEIKINO. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos ir registracijos skyriui Gražina Misevičienė vadovavo lygiai 30 metų. Redakcijos archyvo nuotr.

ATSISVEIKINO. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos ir registracijos skyriui Gražina Misevičienė vadovavo lygiai 30 metų. Redakcijos archyvo nuotr.

Tokį sprendimą G. Misevičienę priimti paskatino noras daugiau laiko skirti sau ir artimiausiems žmonėms - mamai, vyrui, vaikams bei keturiems anūkams.

„Ne, dirbti nesiruošiu. Važiuosiu į kurortą - pas mamą į Juodkrantę. Jokių planų neturiu, tik didžiulį norą kuo daugiau pamatyti. Labai su vyru mėgstame keliones. Galvojame, kad pagaliau atėjo laikas, žinoma pataupant, pakeliauti ten, kur norėjome, bet negalėjome, nes trūko laiko“, - sakė G. Misevičienė.

Ji neslėpė, kad dar reikia susivokti, jog tai paskutinė jos darbo. Tačiau prisipažino - darbas labai „vežė“.

"Pradėjau dirbti 23 metų. Turėjau daug lūkesčių bei dar daugiau noro panaudoti savo turimas ir kiekvieną dieną įgyjamas žinias tinkamai. Stengiausi savo pareigas atlikti nepriekaištingai. Viliuosi, kad tai man pavyko ne taip jau blogai.

Reikia leisti dirbti jauniems, kad galėtų parodyti savo sugebėjimus ir atskleisti gabumus, geresnius nei buvusiųjų. Nepakeičiamų nėra, yra dar geresnių. Bus džiugu, kai ateis su naujomis idėjomis ir polėkiais. Viskas tik į gera.

Atėjau į šį darbą su šypsena ir išeinu su dar platesne šypsena.

Išeidama linkiu visiems santarvės ir klestėjimo bei to, ko linkėjau kiekvienai iš santuokų rūmų salės išeinančiai porai - būkite laimingi.

Mėgau šį darbą - matyti tuokiamų porų laimės ašaras ir džiaugsmą", - tikino G. Misevičienė.

Per minėtus tris dešimtmečius Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos ir registracijos skyriaus vedėja G. Misevičienė sutuokė ne mažiau nei 20 tūkstančių porų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder