Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nesuprantu. Ar ten niekas nesaugoma. Atvirų durų diena.
Robis, 2021-08-02 20:23
Visus įmigrantus į seimą ir su visais valdžiažmogiais ir skiepais į Briuselį!!! Tada Lietuvėlė atsigaus.
Loni, 2021-08-01 21:07
cia tik pradzia,o vyriausybe vis atostogauja
Petras, 2021-08-01 20:44
visus apgyvendint prie valdziazmogiu
lada, 2021-08-01 18:41
O valdzia nenori pakalbeti su Lukasenko Baltarusijos prezidentu,gal musu daunai is valdzios planuoja gyventi ne Lietuvoje.o uz nuostoliu Lietuvai gal laikas sodinti i kalejima Visa Lansberginio klana.
Klp, 2021-08-01 18:27
Kol valdžia baukščiai gręžiosis į Briuselio kopūstus, migrantų prisirinks kokie 40000 iki Naujųjų Metų. Nieko čia nepakeisi, taip ir bus. Yra galimybė nor šiokią tokią naudą iš to turėti. Gaunamus iš ES pinigus panaudoti tvorai gaminti ir nutiesti, palapinių miestelių statybai, aptvėrimui bei apsaugai apmokėti, o už pragyvenimą ir maistą atvykėliai patys gali susimokėti: Barbora veikia, miegmaišių parduotuvėse yra, apšildymo "buržuikoms" malkų Lietuvoje dar netrūksta. Kam tai netinka, per prastai, perkasi bilietą į Afriką ar Arabiją, specreisą suorganizuuoti juk ne problema.
Patikslinimas, 2021-08-01 16:58
Kol visų lygmenų valdžia trypčioja, tuo tarpu iš įrašo arabų kalba „Iraqi Airways“ feisbuko paskyroje matyti, kad, atsižvelgus į išaugusią paklausą, nuo rugpjūčio 1 d. daugės tiesioginių skrydžių iš Bagdado į Minską. Šios šalies transporto ministro nurodymu ir dėl padaugėjusių rezervacijų užklausų nuspręsta padvigubinti skrydžių iki keturių per savaitę. Bilietai rezervuoti į reisus visam rugpjūčiui. Taigi tempai nelegalų dvigubės. Kiekvieną dieną skaičiai artės prie 300 nelegalų ir daugiau. Sienos-tvoros statyba nevyksta, sienos apsaugos nėra, o nelegalai, pasirodo, jau yra informuoti, kad gali laisvai eiti į ES (Lietuvą) ir dienos metu. Jie bus pasitikti ir pamaitinti. Na, daugiau, negu beprotybe LR pasienyje su Baltarusija, nepavadinsi. Tik ar šią beprotybę jau pradeda suprasti valdžia? Atrodo, kad vis dar ne.
Papildomai info, 2021-08-01 15:51

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.