Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. ŠILDYMAS. Bangų g. 12 daugiabutyje šildymas buvo įjungtas savavališkai.

Šilti radiatoriai rugpjūčio mėnesį

Antradienio rytą į dienraščio „Vakarų ekspresas“ redakciją kreipėsi Bangų g. 12 gyventojas ir skundėsi, kad jo bute yra įjungtas šildymas.

„Toks tyčiojimasis iš žmonių man jau atsibodo. Visu pajėgumu įjungtas šildymas vasaros metu, ar tai yra normalu? Dabar pokalbio metu liečiu radiatorių - jis karštas“, - piktinosi gyventojas.

Susisiekus su Klaipėdos miesto savivaldybės Statinių administravimo skyriaus patarėju Algiu Gaižučiu tikslių atsakymų gauti nepavyko.

„Su mumis taip pat susiekė šis pilietis, bet visų pirma jis turėtų kreiptis ne į mus, ne į jus, o į daugiabučio administraciją.

Mano spėjimu, ten galėjo vykti šilumos ūkio bandymai, nes, kaip sakoma, žiemai reikia roges ruošti vasarą. Iki šildymo įjungimo reikia atlikti daug patikrų, todėl nebūtų nieko keista, jei jos jau būtų daromos dabar.

Bet gali būti, kad aš klystu“, - teigė A. Gaižutis.

Bangų g. 12 daugiabutį namą administruojančios įmonės „Civinity namai“ direktorius Artūras Kavaliauskas „Vakarų ekspresui“ teigė, kad šildymas gyvenamajame name buvo įjungtas be namo administratoriaus žinios.

„Šilumos punktą šiame daugiabutyje prižiūri UAB „Skaidrola“. Įmonė informavo, kad šildymo nebuvo įjungusi.

Mūsų turimomis žiniomis, tai nebuvo gedimas ar bandomasis šildymo įjungimas prieš šildymo sezoną, šildymą savavališkai galėjo įjungti tik šilumos punkto patalpų savininkas. Šiuo metu šildymas yra išjungtas“, - patikino direktorius.

Taip pat įmonės direktorius patikslino, jog sąskaita gyventojams už šį trumpai įjungtą šildymą nebus pateikta.

Sidebar placeholder