Šiugždinienė lankysis Klaipėdoje: susitiks su rajono mokyklų bendruomenėmis

Ruošiantis naujiems mokslo metams, švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė penktadienį lankysis Klaipėdoje bei Kretingoje, kur su įstaigų atstovais aptars atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimą bei įtraukųjį ugdymą.

Kretingoje ministrė susitiks su miestelio Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos bendruomene bei lankysis Pranciškonų gimnazijoje.

Vėliau Klaipėdos turizmo mokykloje susitiks su Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Šilutės rajonų savivaldybių, Neringos, uostamiesčio bei Palangos švietimo bendruomenių atstovais.

J. Šiugždinienė su mokyklų atstovais praėjusį mėnesį jau susitiko Utenoje bei Alytuje. Susitikimai taip pat yra numatyti Telšiuose, Marijampolėje, Šiauliuose, Tauragėje, Panevėžyje, Kaune, sostinėje bei Vilniaus regione.

Anot ministerijos, susitikimuose kartu su ministre dalyvauja specialistai bei Nacionalinės švietimo agentūros atstovai.

Nuo rugsėjo bendrojo ugdymo mokyklų pirmų, trečių, penktų, septintų, devintų bei 11 (III gimnazijos) klasių moksleiviai dirbs pagal atnaujintas bendrojo ugdymo programas.

Ministerijos teigimu, atnaujintose programose orientuojamasi į kompetencijų ugdymą, numatyti pokyčiai organizuojant vidurinį ugdymą bei išorinį vertinimą.

Taip pat startuos Gyvenimo įgūdžių programa, kurios metu mokiniai bus „įtraukiami į situacijas, kuriose turėtų galimybes pademonstruoti savo vertybes ir nuostatas, žinias“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder