Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Atnešu šiukšles pvz. Išrūšiuotas ir turiu keletą maišeliu ir stoviu ant važiuojamosios dalies, ar vairuotojas turės stovės ir laukti kol baigsiu sumesti šiukšles ar aš turėsiu su šiukšlių maišais nuolat trauktis kai automobiliai išvažiuoja ar įvažiuoja į kiema? Ar pagalvojo jog gyventojai dažniau perka internetu su pristatymu į namus!!! ir gydymo paslaugos ne visiems pasiekiamos ir daugiau autobusiuku bei greitoji pagalba vyks pas gyventojų!!! Taip ir šiukšlių gyventojai daugiau išneš, nes karantinas ir valgys namie, dirbs is namų, mokinsis is namų ir dar triuksmas po langais bus dėl šiukšlių išvežimo o ypač žiema.
Klausimas, 2021-09-15 10:48
Buto kaina krito žemyn nes konteinerius iškasė po langais!!! Nesu mačiusi nei girdėjusi kad šiukšlių konteinerius iškastu kuo arčiau langų !!! Vietos pilna bet akcija kuo arčiau langų!!! Kvapas, triuksmas bei pavojingas ypač vaikams ar vyresnio amžiaus žmonėms išnešti šiukšles!!! Nes bus pavojinga ir bus nelaimių!!! Apie tai pagalvota? Šiukšles skraidys po langais. Nes nuolat konteineriai yra perpildyti, netelpa ir bus dedamos šiukšles ant žemės! O jeigu padegs šiukšlines? Aciu už tokius projektus!!!
nustebusi, 2021-09-15 10:25

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.