Skubiai medikų rankose atsidūręs Deivis scenoje keliskart vos nenugriuvo: įsitvėriau į mikrofono stovą, nesupratau, kas darosi (2)

Pastarosios dienos atlikėjui ir televizijos laidų vedėjui Deividui Norvilui-Deiviui buvo įtemptos. Žinomam vyrui prireikė skubios medikų pagalbos. Atvykus į Santarų klinikų priimamąjį paaiškėjo, kad ūmus skausmas dainininką ištiko dėl inkstų akmenligės.

Laimei, situacija jau suvaldyta, tačiau atlikėjas neslepia, kad staiga užklupęs skausmas buvo sunkiai pakeliamas.

„Sunku pasakyti, ar jau pasveikau. Kaip ir išsiaiškinome, kas nutiko, o ar tai pasikartos ateityje – bus matyti. Deja, gali grįžti tas „smagus“ ir neatpažintas jausmas. Ko gero, tuomet man ir reikėjo daryti video, kai mane suspaudė, – nusijuokė dainininkas.

– Tą akimirką tikrai galvojau: „O, Dieve!“. Atrodo, kad dar šiek tiek galiu kentėti, kadangi sugebėjau dar paeiti, vadinasi, dar nebuvo maksimumas, tačiau skausmas tikrai buvo rimtas. Tokį jausmą jau seniai teko justi.

Tiesą sakant, gal ir neteko tokio stipraus skausmo patirti iki šiol. Nesu turėjęs jokių operacijų ar panašių dalykų, tad tai buvo nauja. Aišku, visi žmonės skausmą toleruoja skirtingai.“

Kol kas dėl inkstuose aptikto akmens atlikėjui operacija atlikta nebuvo – gydytis Deivis bandys natūraliais būdais.

„Rastas akmuo nėra tokio dydžio, kad jį reiktų skubiai šalinti. Kol kas jo išiminėti chirurginiu būdu nereikia. Bandysime natūraliai jį išplauti, o ar pavyks, ar nepavyks – matysim. Jei, deja, nepavyktų natūraliai jo atsikratyti, tada ir spręsim, ar reikia rimtesnių priemonių“, – Delfi pasakojo jis.

Prastai jaustis Deivis pradėjo dar praėjusią savaitę. Pašnekovas neslėpė, kad jam pasireiškė bendras nuovargis, ėmė svaigti galva – keliskart dėl to jis vos neišgriuvo.

„Mano organizmas su manimi „kalbėjo“ jau kokią savaitę. Tik aš nesupratau, kas vyksta. Užėjo velniškas silpnumas, buvau be jėgų. Pastaruoju metu man ėmė svaigti galva. Šeštadienį turėjau koncertą Šilalėje, tai aš vos vos nenugriuvau keliskart scenoje. Taip mane užnešė... Bet turėjau mikrofono stovą, į kurį galėjau atsiremti ir sėkmingai į jį įsitvėręs laikiausi.

O sekmadienį – taip pat, bet šiaip ne taip atlaikiau koncertą. Atrodo, viskas kaip ir neblogai pavyko. Sugrįžome į Vilnių. Tai užklupo visiškai netikėtai. Aš nesupratau, kas darosi.

Pamaniau, gal aš nepatogiai sėdžiu, galvojau, kas čia man užėjo. Netrukus tas jausmas ėmė tik stiprėti, supratau, kad net vairo nebegaliu pasukti į šoną. Paprašiau Renatos (žmona, – red. past.), kad ji perimtų vairavimą, kadangi aš nebegalėjau.

Kitas iššūkis buvo įlipti į automobilį, o vėliau – iš jo išlipti. Na, žodžiu, apturėjau nuotykį“, – optimizmo visgi neprarado D. Norvilas.

Bendraudamas su Delfi atlikėjas išreiškė padėką medikams už skubiai suteiktą pagalbą ir rūpestį.

„Tikrai esu dėkingas medikams, kad mane, kaip ir kitus, gražiai prižiūrėjo. Lyg ir nebuvau labai įnoringas pacientas, buvau užsimerkęs visą laiką, nes nelabai galėjau kitaip, – šyptelėjo jis.

– Gal iš manęs matėsi, kad situacija rimta, nes vos atvykus aš taip pat buvau užsimerkęs, tad mane paėmė iškart, kaip skubesnį atvejį, tad ilgai laukti nereikėjo, o įtarė tai, kas man ir buvo diagnozuota. Po to sekė galybė įvairių tyrimų.“

Šiuo metu dainininkas jau ilsisi namuose. Artimiausiomis dienomis Deivis koncertų neturi, tad dėl netikėtai užklupusių sveikatos problemų jo darbo grafikas nenukentėjo.

„Mane jau išleido namo, bet jausmas toks, kad šis nemalonumas gali bet kada pasikartoti. Bandysiu pats su tuo tvarkytis, bet gali būti, kad kažkada vėl teks sugrįžti pas medikus. Tikiuosi, negreit“, – viliasi pašnekovas.

Apie užklupusias sveikatos problemas dainininkas pranešė ir savo feisbuko paskyroje. Pasidalinęs vaizdo įrašu ir nuotrauka iš ligoninės stebėjimo palatos, Deivis pajuokavo, kad tai – jo koncerto pratęsimas ir paaiškino, jog į medikų rankas pateko dėl į inkstą „įsiridenusio Puntuko“.

Atlikėjas socialiniuose tinkluose dėkojo ir sunerimusiems sekėjams, ir klinikų personalui už rūpestį bei pagalbą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder